Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most ezek után, hogy viszonyul...

Most ezek után, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Lányom táborban volt, ez már a második. Anyósom fizette a másodikat,mint névnapi, szülinapi ajándék. Kérdezte a lányomat, hogy megetted a táborban az ebédet. Mondta, hogy mindent nem. Erre anyósom közölte vele, hogy kár volt kifizetni. Erre a lányom mondta neki, hogy anya akkor is kifizette volna. Mire anyósom rávágta, anyádnak nincs pénze, csak az apádnak, csak ő dolgozik. Hozzá teszem a lányom 10 éves, én jelenleg a 2 éves öccsével vagyok itthon. Utána azon bukott ki, hogy a gyerek miért mondta el nekem, és hogy nem kell mindent elmondani anyádnak. Férjem kiakadt, közölte vele hogy a pénz közös.
2020. aug. 10. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Engedd el. Okos enged, szamár szenved.
2020. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan csináljunk már megint a bolhabol elefántot
2020. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

A mama a kajan keresztul meri a szeretet. Oszerinte ha a gyerek nem evett meg mindent, szegeny biztos ehes maradt, szoval a tabor nem erte meg a penzt.

A 10 eves lanyod is visszatarthatja magat, nem visszaszajalni.

Ferjed megmondta anyjanak, a penz kozos, ehhez mar nem kell senkinek hozzafuzni semmit.

Majd kesobb, ha lenyugodnak a kedelyek, megemlitheted anyosnak, hogy koszonjuk, a gyerek jol erezte magat sz sjandektaborban, ha ehes, ugyis megeszi amit ott kap.

2020. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Oké, oké a két évessel vagy otthon. Most. De mikor dolgoztál utoljára?
2020. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

#4!

Mi kozod hozza?

Meg ekkora magyar okorseget! Ha a csalad egy fozetesbol meg tud elni, akkor sz anyanak miert koteles dolgozni menni. Ellatja a csaladot. Nem egy idegroncs anya es feleseg, nem a hajat tepi, mert nincs ideje meg pisilnie sem. Mindenki jol jar.

2020. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

vazze, négyes, amit a nő otthon csinál, az nem munka? csak az a munka, amit megfizetnek?

a tiszta ruha-gatya-kitakarított fürdőkád és a meleg étel magától terem?

2020. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb visszavághatsz, hogy1.az ő unokáit neveled, 2.egy házvezetőnő óradíja min.1500per óra, ezt szorozza be 24x30cal,ennyit spórolsz a családnak havonta. Férjed jól reagált.
2020. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Kerdezo jobb ha nem vag vissza. Ferje lezarta a temat.

Nem anyosnak szulunk es nevelunk unokakat, akkor mit vazze?!

2020. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 hónapos terhesen még dolgoztam. Rengeteg haszonállatot tartunk. Férjem jól keres. Anyósom szereti fel hánytorgatni azt amit ad, ezért sem akartam elfogadni. Sógornőm gyerekeivel is ilyen. De én mindig segítettem amikor kért. A temetőbe is elmentem vele, én tettem rendbe a szülei sírját. A szőnyegeket kitakaritottam neki. Én nem kérek tőle semmit, mégis elhordott a hátam mögött minden senkiházinak.
2020. aug. 10. 14:22
 10/15 anonim ***** válasza:
3%
Kerdezo! Anyos mar nem fog valtozni. Segits neki amit tudsz, jol alszol minden ejjel. El fog jonni az az ido, mikor megkoszoni. Viszont a gyerekeknek ne engedd, hogy visszavagjanak a mamanak. Probald nem kimutatni nekik, hogy hogyis erzel. Ahogy nonek, ugyis latjak mi van. Ferjeddel teremtsd meg a bekes eleteteket, anyos meg hat, ohozza tartozik, kaptad a ferjeddel.
2020. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!