Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most ezek után, hogy viszonyul...

Most ezek után, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Lányom táborban volt, ez már a második. Anyósom fizette a másodikat,mint névnapi, szülinapi ajándék. Kérdezte a lányomat, hogy megetted a táborban az ebédet. Mondta, hogy mindent nem. Erre anyósom közölte vele, hogy kár volt kifizetni. Erre a lányom mondta neki, hogy anya akkor is kifizette volna. Mire anyósom rávágta, anyádnak nincs pénze, csak az apádnak, csak ő dolgozik. Hozzá teszem a lányom 10 éves, én jelenleg a 2 éves öccsével vagyok itthon. Utána azon bukott ki, hogy a gyerek miért mondta el nekem, és hogy nem kell mindent elmondani anyádnak. Férjem kiakadt, közölte vele hogy a pénz közös.
2020. aug. 10. 13:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A veje is első szóra ugrik neki, mégis szidja. Megérdemli a segítséget?
2020. aug. 10. 14:57
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem erdemli meg, de en ugy vagyok vele, mindent ugy intezzek, hogy ne nekem legyen lelkiismeretfurdalasom.

Tudom, hogy nehez, de vedd ugy, hogy a ferjed es a gyerekek miatt csinalod.

Latod, senki nem jo neki, ez eltessen. Nem te vagy a hibas. Valtozas ugysem lesz.

2020. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy jön el az idő, mikor megköszöni. A nagyanyám ilyen, előbb ment el teljesen az esze, mint bárkinek bármint megköszönjön. Már 90%-ban a világáról se tud, új szokása az lett, hogy magában átkozódik.
2020. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én távolságtartó volnék vele ezután, úgy viszonyulnék hozzá, és nem is segítenék neki többet, mivel nem érdemli meg.


Anyám volt anyósa (igen, a szeretett nagyim) volt egy kígyó, ő megkérdezte tőlem kb. 5-6 éves koromban, hogy anyuék szoktak-e veszekedni. Visszamondam anyának, ő meg megmondta, hogy ha legközelebb megkérdezi mondjam meg neki, hogy "semmi közöd hozzá". Nem kérdezte meg ugyan, de kisgyerek lévén kértem, hogy kérdezze meg. Aztán rávágtam, hogy "semmi közöd hozzá". :D


Egyébként férjed jól reagált. Nem is értem, hogy gondolja, hogy neked nincs pénzed, talán a házasságban nem közös minden? Még ilyen alja embert...

2020. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ott akadtam meg, hogy anyós beszólt mert a gyereked kommunikál veled. Pont az a jó, hogy a 10 évesed nem titkolózik, hanem beavat a dolgaiba. Én nagyon kiakadnék ha anyósom vagy bárki más a gyerekemmel való jó kommunikációt kezdené megnyirbálni. Én is azt szeretném hogy amikor az egy évesem szintén 10 lesz ne kezdjen el kizárni, hanem kommunikáljon velem.
2020. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!