Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom azt gondolja, hogy ő...

Anyósom azt gondolja, hogy ő a gyerekem anyja?

Figyelt kérdés

Féléves a gyermekünk, férjem szülei már nagyon-nagyon várták, azóta is teljesen fel vannak villanyozva, de anyós időnként túlságosan is. Mostanában próbálom úgy intézni, hogy kevesebbet jöjjenek (hetente 3-4x biztos találkozunk). Anyós főleg olyankor jön segíteni, ha boltba kell mennem, addig ő unokázik. Ha megjövök, már megy is haza (közel laknak). Néha furcsa dolgokat mond,pl volt, hogy saját magára mondta, hogy"anya", volt, hogy aposomat hívta "apá"-nak, van, hogy azt mondogatja a gyerekeknek, hogy nála, az ő ölében van a legjobb helyen a világon. Ma olyasmit akart a megkérdezésem nélkül adni a gyereknek enni, amit én nem engedek, rá is szóltam, hogy ne. Annyi ruhát vett, hogy a gyerek csak az általa vett ruhákban járt a nyáron.

Ezek a dolgok csak nekem furcsák, vagy más nagyszülők is ilyenek?

Sajnos az én anyukám nem tud segíteni nekem, egyrészt ő messze él, másrészt az egészsége sem engedné meg, így anyosra számíthatok egyedül. Sosem kértem hogy bármit vegyen, mindig magától akciózott, volt, hogy szóltam neki, hogy több ruhát ne vegyen, mert úgy növi ki a gyerek, hogy nem is hordja őket. Ez mondjuk a legkevesebb, de hogy saját magát hívja anyának, az szíven ütött.



2020. szept. 2. 21:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom azt mondta, hogy ugyanannyira szereti a gyereket, mint én, az anyja.

Nekem az ilyen kijelentések valahogy alapból nem természetesek..


Egyébként ő is mindent megvesz amit lát. Többször kértük, hogy ne, mert már konkrétan tárolni sem tudjuk. Nem hatotta meg.

Mostmár minket sem érdekel. Mindent elraktározunk ahova csak tudjuk, ami felesleg címkéstül adjuk el..

2020. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!