Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósomnak miért öröm hogy a...

Apósomnak miért öröm hogy a másik vejének szerinte jobb az autója mint nekem?

Figyelt kérdés

Nem értem. Amíg a másik egy Suzuki Swift 1-el járt, addig sajnálni kellett, nem szabadott autós dolgokat szóba hozni mert hogy rosszul esik neki. Nem is mondtam amikor vettem egy új, közepes kivitelű Honda Civicet múlt évben. Szóba se hoztam.

Most a srác örökölt pénzt és vett egy 8 éves “full extrás” autót. Apósom azóta másról sem beszél nekem, csak hogy az az autó tiszta elektronika és mindent tud! Még a sávváltált is figyeli! Beletett egy Tesla copy android kijelzőt és azóta Tesla lett a 8 éves Volvo. Mindent tud amit a Tesla, ugyanaz a kijelző van benne, azt mondja az após.

Ezt a sületlenséget hallgatom. Miért jó neki hogy a másik veje autójára matyizik nekem? Persze az én autómra azt mondja hogy ez ilyen régimódi kocsi, nincs benne semmi!

Már szóltam neki hogy nem érdekel a dolog, de csak mondja. Nagyon gyerekes.


2020. szept. 23. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
az a baj ezzel az egyik füleden be, másikon ki eljárással, hogy ott van a kettő között az agya. amiben ha nem akarja,akkor is megragadnak dolgok és hatással vannak rá.
2020. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de én ilyenkor elkezdek beszélni a macskáimrol. Aztán az vagy elzavarja, vagy jelzi, hogy nem igazán érdekli. Olyankor én is tudom jelezni, hogy magasrol bele, hogy szerinte egy párezerforintos cucc már teslává tesz bármi sz...emélyjármüvet. Ha ez a Tusk tudta volna... :P
2020. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Segitek: keruld el apost. Nincs olyan h nem tudod. Elkerulod es KESZ.

Szivesen!


N

2020. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Apósnak autója sincs, volt neki egy pár éve, egy 40-50 (?) éves Skoda amit az apjától örökölt meg, de már a roncstelepen van.

Nem akarok belevágni a szavába vagy fikázni, ellenkezni mert látom hogy azt várja, hogy irigynek kiálthasson ki engem, hogy az én autóm nem lett Tesla okosságú.

2020. szept. 23. 16:40
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Tudom ez egyszerű válasz mindenre, mégis nagyon sok esetben igaz:


Mert hülye.

2020. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi idén vettünk egy autót,sajàt pénzböl keményen megdolgozva.

Anyòs tavaly örökölt egy lakást amit eladott,4milkot simàn lekentek az asztalra aztàn elhoztak egy autòt.

Ùgy h apòs 5éve nem dolgozik,mert lusta,leszazalékoltatta magát kap 28500 forintot,anyós fizetèséböl èlnek,persze a ház ahol élnek anyòsom anyja adta nekik.Ö elköltözött 25 éve és ök maradhattak ott.

Apòs megâllás nélkül:

Na jó az autò? nem?

Az enyém is jò nem?

Pedig nem vertük nagy dobra az autòt,de teljesen kivan egyébként h "nem csak neki van uj autoja"

persze jol becsuszott a zsebükbe a pénz rá😀

2020. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!