Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyamatosan lájkolja...

Anyósom folyamatosan lájkolja a párom volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
Hosszan nem szeretném taglalni: 3 éve vagyunk együtt és anyósom folyamatosan megjegyzéseket tesz, szeretne sok mindenbe beleszólni. Én ezeket nem hagyom, kedvesen leszerelem az ilyen jellegű megmozdulásait. Nem tetszik neki sok minden, amit nem ő irányít. Már külön élünk a párommal, nagyon szeretjük egymást. Viszont nekem nagyon rosszul esik, hogy a párom anyukája folyamatosan lájkolja a párom volt barátnőjét Facebookon (aki megcsalta a párom, így lett vége a kapcsolatuknak), de közben álságos velem szemben, nem őszinte. Én hiába próbáltam meg már annyi mindent, hogy a kapcsolatunk felhőtlen legyen, mindig kapjuk a kritikát, a megjegyzést, ráadásul szerintem a volt barátnő lájkolása (a családtagok közül soha senki nem teszi, csak ő!) kimondottan jellemtelen dolog, mert nekem meg szidta. Velem szemben pedig teljesen megalázó. Ti hogy viselkednetek vele a jövőben? Normális válaszokat kérek. Köszönöm szépen a tanácsokat.

2020. szept. 27. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Tiltsd le a Mamát.
2020. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Nem kellene foglalkozni vele, ritkìtani fogom a találkozókat még jobban, mert gyomoridegem van, ha már menni kell a kötelező látogatásra. Így is meg van sértődve, hogy nem megyünk már heti szinten, mint régen. Biztos bennem is van hiba, de nem értem, hogy nem lehet megbékélni azzal, ha két fiatal jól érzi magát együtt. Az előző barátnő lájkolása pedig egyértelmű jelzés felém, ezért nem óvodás részemről a sértettség, hanem a múltban történt események miatti logikus reakció.

Nagyon durva olvasni, hogy másoknak is van ilyen konfliktusa az anyósával. Én személy szerint úgy érzem, semmi rosszat eddig nem tettem, hogy ellenszenvet váltsak ki, de nem is vagyok tökéletes. A megfelelési kényszerem miatt már nagyon rosszul érzem magam, mert józan ésszel viszont úgy látom, bármit is tennék, úgysem lennék elég jó. Így megfogadom a tanácsotokat, megpróbálok tenni rá...

2020. szept. 28. 11:22
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem olvastam el a kommenteket, le irom a mi sztorinkat 😊


Mi 4 éve vagyunk együtt, mostmár férjemmel. Az anyja folyamat jópofizik a szemembe, majd a hátammögött mindennek elmond. 1x a szemembe is mondta, hogy mert a zsuzsika mennyivel jobban illett a fiához mint én. (Zsuzsika megcsalta, meglopta, majd a lopott pénzből hozzáment a szeretőjéhez )


Aztán 3év után összeházasodtunk férjemmel, ott jelenetet rendezett. Nem volt meghívva (csak a tanuk és párjaik voltak hivatalosak, nagyon kis esküvő volt) mégis beállitott, pofákat vágott, majd megjegyezte, hogy a zsuzsika szebb menyasszony volt. Na ott elküldtük melegebb éghajlatra.

Aztán rá 2 hónapra megszületett a fiunk. Rosszul nevelem, nem vagyok anyanakvaló, stb.. ezeket kaptam tőle folyamat burkoltan.

Aztán 2 hónaoja tellt be a pohár. A 8hos fiunkat eddig 2x látta, akkor is mert mi mentünk. Aztán akkor született meg a zsuzsika masodik gyereke. A facebookon a kép alatt, de szép kislány, bárcsak az ő unokája lenne, szivesen lenne a fogadott nagymamája.

Na én ezzel a lendülettel töröltem, tiltottam mindenhonnan...

2020. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
A torles ellenere, a faszbukozas, az agyatlan primitiv konzumidiotizmus abszolut csucsa.
2020. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem is értem miért kérdés. Természetesen ignorálnod kellene, eleget tett érte hogy ne jópofizz neki. A facebookról meg töröld le, minek nézegetnél tovább egy ilyen rosszindulatú embert?
2020. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom mit kell ezt erőltetni. Beszéljük meg, tessék már engem sezretni stb. Minek? Leélted az életed eddig úgy, hogy azt se tudtad ki az, mit kell erőltetni? A pároddal jársz, nem vele, neked nem kell menni se, mert minek? Max egy évben egyszer karácsonykor jópofát vágtok egymáshoz, aztán jó napot. Nem a te anyád, neked beszélni se kell vele. Szard le, örülj neki, hogy a pasid se nyalja a seggét. Annyi idegeskedést fogsz így megspórolni, hogy csak na.
2020. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!