Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy barátnője van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy barátnője van, azonban az utóbbi időben folyamatosan néz engem, ha összefutunk. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Nem mosolyog rám, de mindig figyel.
2019. ápr. 25. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézel ki, vagy azért nézett, mert te is néztél
2019. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent. Én is megnézem az embertársaim az utcán.
2019. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amióta tudomást szereztem róla, azóta néha én is rápillantok. A haverjai viszont nagyon furán viselkednek. Beszólogatnak olyanokat, hogy pl:csillagom xdd
2019. ápr. 25. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg tetszel neki. De légy óvatos a későbbiekben, mert aki a kapcsolatából kifelé kacsingat szakítás helyett, az nálad is ezt tenné.
2019. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!