Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék anyósékkal még...

Mit tehetnék anyósékkal még azon túl, amit alább leírok?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a drágalátós férjem alkesz. Az egy dolog, hogy miért nem hagytam már el hamarabb, ez az én "saram", viszont ez meg fog történni. Amíg nem, addig is minden lehetséges módon bosszút akarok állni anyósékon, akik a büdös, trehány, hónapokig mosdatlan, újabban az ágyba besz@ró és a lábán, még a hátán és végigfolyó bélsaras drága egyetlen pici fiúkat védik. No persze, most jöhet az a magyarázat, hogy mégiscsak a drága pici fiacskájuk..., de ez akkor is eltörpül az életvitele és a bunkó mentalitása mellett... Tegnap megmondtam apósnak, hogy mihelyst újra besz@rik a fiacskájuk, egy órán belül itt legyenek és takarítsanak ki utána, mert ugyebár ha egy gyerek besz@rik, a szülők (anyja) dolga, hogy a gyerekét tisztába tegye. És a jelen helyzetben nem pólyás korú, viszont a gyerekük. Egy feleségnek nem feladata a férj pelenkázása, legalábbis tisztába tenni. Ráadásul amikor ráparancsolok, hogy sipirc kifelé fürdeni, nem fürdik és alapból nem fürdik hónapokig! Én úgy gondolom, mivel már rongyosra beszélte mindenki a környezetében a száját, hogy csináljon valamit, mert ez nem élet senkinek, hogy alkoholizál és emiatt használhatatlan, menjen elvonóra, semmi haszna.

Mivel anyósék nem hajlandóak a drága pici alkesz fiacskájuk helyzetét igazán tudomásul venni, védik foggal-körömmel ellenem, úgy döntöttem, hogy rájuk terhelem a fiacskájuk életviteléből eredő mindenféle megnyilvánulásból eredő dolgot (besz@rás, takarítás utána) és ha nem teszik, megfenyegettem őket, hogy a alkoholmámoros undorító és nem mellékesen: büdös ápolatlan fiacskájukról készítek sorozatfotókat és pl. nyilvánosságra hozom olyan helyen, ahol a drágalátós rokonaik is láthatják....


2020. okt. 20. 11:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha nyilvanossagra hozod a sza@os ferjed fotoit,azok teged is minositenek.
2020. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Drágalátos.
2020. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

Ez undorító, köszi. :/

De az hogy vele vagy, téged is minősít.

2020. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, fogod magad és kidobod a férjed, vagy te költözöl el, nem tudom, hogy kié a ház vagy lakás, amiben éltek.


Nem is értem, hogy bírtad eddig, hogy vele élsz... Józan férfi nem jön be? :D

2020. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%

Hahaha. XD

Te hozod magad abba a helyzetbe, hogy még mindig ott vagy, de más a hülye? Az embered valóban egy mocsadék, de te is egy igénytelen nő lehetsz, hogy nem léptél még le. Az alkeszodnak pattogj, ne anyósodnak, a helyében kiütném a fogad, ha ilyen stílust engednél meg magadnak. Mit képzelsz te, ne ők oldják már meg a te problémáidat.

2020. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Kései Sirató ***** válasza:
73%

Igen? Miért fogadtad meg, hogy mellette leszel jóban-rosszban?

Húzzál el és hagyd ott szerencsétlent, ha ennyire gyűlölöd és utálod!

2020. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!