Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiúk, ez hogy lehetséges?

Fiúk, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én is pasi vagyok, 25 éves. Sok sztorit olvasok arról, hogy sok pasi a párja helyett az anyját választja, neki ad igazat, házasságok is rámennek az ilyenre. Pl. most olvastam egy ilyet, hogy egy pasi rászólt a feleségére és egyben a gyermeke anyjára, hogy hordja máshogy a haját, mert az anyja (a pasié) úgy akarja. Én meg elhűlve olvasom, hogy mi van?


A kérdésem arra irányul, hogy ilyenkor mi jár a fejetekben (akik ilyenek)? Nem az anya az életünk párja. És még sorolhatnám.


És elébe menve, tényleg pasi vagyok, akinek ráadásul anyatigris anyja van, de mindig megvédtem vele szemben a párom.


2020. okt. 21. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb ilyen férfi nem jut el soha odáig, hogy ne az anyja fejével gondolkodjon. Ha neked sikerült önállósodni, az nagyon pozitív, de nem mindenki ennyire érett.
2020. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen nem férfi.
2020. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%
Egy férfi nem használja azt a szót, hogy pasi.
2020. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

"Egy férfi nem használja azt a szót, hogy pasi."

Ugyan miért nem???? Van, aki használja, ettöl még marad férfi! CSak nem olyan begyepesedett, mint te!

2020. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem használja és kész.
2020. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%

Női válasz:

Amikor ilyen párom volt, róla kiderült hogy nem lettünk egymásnak teremtve. Most hogy ez anyuka miatt kicsit korábban kiderült, szerintem nem is baj :)

2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a kérdést egy nő írta.
2020. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%
Engem is krvára irritál mikor f@szi pasizik.Olyan mintha egy nõ mondaná egy másiknak hogy bula, plna, gáré meg hasonlók.Viszket tõle a tenyerem.
2020. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Röviden: Nem jár a fejükben alapvetően semmi (éppen ez a baj), ellenben ösztönszerűen igyekeznek az életükben addig nagyobb szerepet betöltött tekintélynek (jellemzően az anya) megfelelni.

Kérdező, ezt neked és még sok embernek nehéz elhinni, de vannak olyan fiúk, akik kicsit kevésbé önállóak eleve, és ha ezt a szülő(k) letöri(k) vagy valami miatt megfelelési kényszer nő bele, akkor sajnos a saját akaratát alárendeli a szülő(k)ének és a párját is ehhez igazítja, mert "Anyu/Apu szent", "Jobb a béke" stb. Nyilván ők - még - nem (teljesen) férfiak (a szex stb. nem számít ez ügyben). Ők ezt nem is érzik problémának, amíg a párjuk szóvá nem teszi, és még sokan akkor sem, mert a saját magukat is hátráltató viselkedést teljesen normálisnak tekintik. Itt - ha a kapcsolat megér ennyit - akkor a párjuknak kell folyamatosan tükröt tartva, a pár számára a helyzet nem megfelelőségét kiemelve türelmesen a saját határai megvédésére tanítani a férfijelöltet, amit optimálisan már tízes évei végére megtett volna. A másik út a(z el) válás.

2020. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

8, szar a hasonlatod. Ha egy férfi pasizik, az olyan, mintha egy nő csajozna. A pasi nem trágár kifejezés (ellenben a faszival, amit te használtál...), így a csajszi sem, ellenben a bulával és a többi általad használt kifejezéssel.

Nőként simán csajozom, csajszizom a barátnőimet, nincs ezzel semmi gond. A pasi szóval sem.

2020. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!