Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiúk, ez hogy lehetséges?

Fiúk, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én is pasi vagyok, 25 éves. Sok sztorit olvasok arról, hogy sok pasi a párja helyett az anyját választja, neki ad igazat, házasságok is rámennek az ilyenre. Pl. most olvastam egy ilyet, hogy egy pasi rászólt a feleségére és egyben a gyermeke anyjára, hogy hordja máshogy a haját, mert az anyja (a pasié) úgy akarja. Én meg elhűlve olvasom, hogy mi van?


A kérdésem arra irányul, hogy ilyenkor mi jár a fejetekben (akik ilyenek)? Nem az anya az életünk párja. És még sorolhatnám.


És elébe menve, tényleg pasi vagyok, akinek ráadásul anyatigris anyja van, de mindig megvédtem vele szemben a párom.


2020. okt. 21. 12:35
1 2 3
 11/30 anonymousreview60 ***** válasza:
11%
A bula valóban nem trágár, de eléggé szexualizáló.
2020. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

"BULA

Bul = bula = fenék, segg, pejoratív értelemben nő, rosszéletű nő"


Pejoratív szó. Semmivel sem jobb, mintha picsáznál. A "pasi" szónak nincs ilyen felhangja.

2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
9%
Mert a pasi vagy a csaj nem az, ugye?
2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a kérdést szerintem is nő írta ki. Valahogy a stílusból ezt érzem.
2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Hol van ez a hajas kérdés?
2020. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

Vannak mama pici fiacskái, akik nem mernek szembemenni anyucika véleményével, sőt, nekik akarnak megfelelni.

És vannak a férfiak, akik megfelelően tisztes távolságot tartanak az anyjuktól mind fizikálisan, mind érzelmileg.

2020. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
18%
Nos, aki férfi (vagy idősebb fiú), annak egyből lejön, hogy ezt a kérdést bizony egy nő írta, nyilván a sértett fél. Egy férfi az esetek 99%-ban nem használja a "pasi"-t, mivel erőteljesen feminin kifejezés.
2020. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly megismerkedtem egy fickóval, aki elhozta az anyját(!) az első randinkra, mondván ha a mamának nem tetszem, akkor kár az időt pazarolni :D Hálásan meg is köszöntem, hogy nekem sem kellett tovább az időmet pazarolni...
2020. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%
Mindjárt válaszolok, csak megkérdem anyát!
2020. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

18-as biztos igazat mond? Mert a "fickó" elég maszkulin szó..........................................

(szarkazmus)

2020. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!