Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom vajon megsértődött ránk?

Anyósom vajon megsértődött ránk?

Figyelt kérdés

Most lesz a fiúnk első születésnapja. Hívtuk a családot, hozzánk ebédre.

A másik unokájuk születésnapja mindig náluk van megtartva.

Ahogy hívtuk őket, láttam, hogy forgatja a szemét mintha nem tetszene neki az egész. Próbáltam beszélgetni erről, hogy mi lesz az ebéd, milyen torta lesz de nem igazán válaszolt semmire amit mondtam.

Szerintetek megsértődött, mert mi nem náluk tartjuk a bulit?


2020. okt. 27. 18:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is mindig anyósnál van a buli, mert nálunk szerinte nincs elég tisztaság, és még fujj macska is van. Ja, meg főzni sem tudok. Lehet, a te anyósod is valahogy így gondolkozik.
2020. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Ki nem szarja le? Ha nem tetszik ne menjen.
2020. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Könnyen lehet.
2020. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólt volna ha azt szerette volna hogy náluk legyen nem? Alap , hogy nem szervezek más nyakára bulit még ha az unokáról is van szó. Ha ezen megsértődik akkor így járt. Te úgy jártál el ahogy kell.
2020. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Bekaphatja, gondolom szereti magát nélkülözhetetlennek érezni.
2020. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Minek foglalkozol vele? A te gyereked születésnapja, az a nap csak róla/rólatok szól. Nagymama ott csak mellékszereplő. Ne akarja már azt hinni, hogy körülötte forog a világ.
2020. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, anyós örülhetne, hogy nem náluk van a felfordulás. Így csak vendégségbe kell mennie.
2020. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném észre hogy pukkad. Elvégre a saját gyereke szülinapját hagy döntse már el a szülő hogy hogy ünnepli.

Közölném vele a rèszleteket és hogy várjátok szeretettel. Így ha neki fontosabb a sèrtődès és nem megy el akkor az már az ő baja 🙂

2020. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megsértődött, így járt.
2020. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudod van az a mondas: Ha valakinek baja van veled, azaz o baja, nem a tied.

Szerintem bolond az anyosod kerdezo.

2020. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!