Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más anyós vagy após "megölne"...

Más anyós vagy após "megölne" ezért?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon elnézőek, kedvesek velem és szeretnek is. Sokmindenben rettentően eltér a véleményünk, beleszólnának a dolgokba. Megszámlálhatatlan olyan dolgom van amibe pedig nem szóltak bele, tudom más anyós már kikezdett volna engem. (Kieg. Nem nem csaltam meg a fiukat.) Ezért mindig hálás leszek. De valamiért mégsem érzek akkora szeretetet és melegséget irántuk,nem szeretnék konfliktust de nem tudok jobbfej lenni. Akárki mást kaptam volna leendő anyóséknak szerintem "megöltek volna" de valamiért nem tudom az éles témákban nem egyezünk. Hogy szeressem meg őket? Főleg ha huzamos ideig az életem részei lesznek a jövőben? Azaz valóban anyósék lesznek. Hogy miért kezdtek volna ki mások arról regényt írhatnék, de a nagy szemet hunyásaik ellenére sem tudom őket úgy szeretni ahogy kellene. Feszengek a társaságukban. N

2020. okt. 28. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Ha jól megvagytok egymás mellett az elég. Az én férjem anyukája is nagyon jófej, és elnéző mondhatni, nem szokott belém kötni se piszkálni semmiért, szoktunk beszélgetni, nevetni meg ugye van egy kisfiunk az unoka kicsit jobban össze hozott de nem vagyunk világra szóló barátnők, meg nem szeretem annyira mint a saját anyukám, vagy mint egy jó barátnőt. De szerintem ez teljesen elég, amig jól megvagyunk egymás mellett addig minden oké. Nem kötelező itt "szerelmesnek lenni" anyósba. Hiába hangoztatják sokan.
2020. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez óriási tévhit. Nem kell szeretni bárkit, de a kellő tiszteletet meg kell adni.
2020. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Családom nyomása ez hogy a leendő anyóssal nagyoooon jóban kell lennem. Nem zaklatnak vele de egyszer elsírtam a bánatom erre mamám azt mondta hogy akkor is legyünk mi jóban meg milyen házasság lenne ha nem lennénk jóban. Szóval nem csak miattuk, én is szeretném. De nem megy. :D Zokon veszi párom anyja hogy: nem írok neki, nem hívom fel, nem megyek vele a piacra amikor nem dolgozik, és a legjobban azt hogy az unokája valószínűleg nem itthon fog születni mert párom jobb lehetőséget kap kinn meg remélem én is. Az nagyon nehéz lesz amikor ezt át is élik. Tudni tudnak róla már!
2020. okt. 28. 21:38
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, nőjél fel, hiszen felnőtt vagy! Nem óvodás vagy, magad döntöd el, hogy kit szeretsz és kit nem, és kivel hogyan érintkezel! A szüleid nem hagynak téged felnőni (nem hangozhat el ilyen, hogy mit "kell"), alkalmatlannak tartanak az életre! Hát ne hagyd magad! Vállald a saját döntéseidet, és ne szeresd az anyóst, ha egyszer nem a te stílusod. Ha zokon veszi, zokon veszi - túl fogja élni. Súgok valamit: még te is!
2020. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Neked függetlennek és felnőttnek kell lenned. Le kell tudnod idővel válni a szüleidről, és nem kell újra gyerek szerepbe kerülnöd. Nem baj, hogy nem sikerül megkedvelni őket, neked a párod az, akit kedvelni kell, ő és te vagytok egy család.
2020. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mamámat is nagyon szeretem de rosszul esett mikor azt mondta vad házasságban élünk az esküvőig. Hát tervben van de most napra pontosan tényleg nem beszéltük meg. Csam annyit hogy már együtt élünk és majd az évek teltével eljön az is. Tudom régen nagyon megszólták az ilyet de manapság együtt élnek aztán esküvő. Van akik nem is házasok! Az egész családom szenteli anyóst hogy ő neki is segítsek írjak neki mert tudják örülne. De most nem akarok azzal ráírni hogy mizu.. Tegeződünk amúgy. Szülinapkor írunk névnap. Látásból ismerik egymást de nem volt akkora összeröffenés hogy az egész családjaink együtt. Hol az enyémet látogatjuk hol páromét.
2020. okt. 29. 00:24
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha jóban vagytok, nincs nagy konfliktus az a lényeg. Nyilván anyóst apóst sose fogod úgy szeretni mint a saját szüleidet, ami teljesen természetes, hidd el a férjed ugyanígy érez a te szüleiddel kapcsolatban. De konfliktust generálni felesleges. Ha megvagytok az már elég. Nem kell világraszóló öribariknak lenni, de ölni se kell egymást.
2020. okt. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anyukámék egyszer találkoztak anyósomékkal,az esküvőnkön.Nincsennek rosszba meg semmi, csak egyszerűen felesleges ez a mázolás, nem kell itt állandóan együtt lógni meg puszi pajtásnak lenni. De férjem tesójának a feleségének az anyukájáékkal apósom annyira jóba van, hogy minden nap át jár hozzájuk, csak ezzel az a bibi, hogy amúgy meg szidja őket sokszor, hogy milyen idióták meg stb. Ennek mi értelme? Kétszínű dolog, akkor inkább ne is beszéljenek. Az én anyumék nem beszélnek úgy velük, de ha a fiunknak szülinapja van vagy valami ahova ugye mindkét család hivatalos ott jól elvannak. Szerintem ennél több kapcsolat meg mázolás teljesen felesleges. Nyilván anyukádék és mamád máshogy látja, mert régen más volt. A házasok sokáig ott laktak anyósnál, 2 generációs házban együtt az egész pereputty, oda szülték az unokát, nyilván nekik megérte és előnyös volt nagyon jóba lenni anyóssal. De mostmár nem ez van.
2020. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne másnak akarj megfelelni, hanem saját magadnak.
2020. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóban voltam az anyósommal, szerettem, szinte második anyaként tekintettem rá. Aztán mikor elváltam a férjemmel 15 év után (nem történt megcsalás, közös megegyezés volt, mert nagyon más irányba fejlődtünk el és már nem voltunk együtt boldogok), kimutatta a foga fehérjét és onnantól már Hitler hatalomra jutásának is én voltam az oka szerinte. Eltelt lassan két év, de még mindig engem átkoz.

Szóval örülj neki, ha jól elvagytok, ennél több nem is kell. Csak rosszabb, ha szakításkor attól a családtól is el kell szakadj akit megszerettél.

2020. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!