Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom "kamufőz". :D elmondan...

Anyósom "kamufőz". :D elmondanátok, hogy rájöttetek?

Figyelt kérdés

Kabaré. :D


Anyós rendszeresen hoz nekünk ételeket, egy héten 2-3 alkalommal többféle kis adag főtt ételt ételhordóban. Mindig meséli, hogy hajnal óta főz, vásárol, hogy a mama főztjét ehessük, legyünk irtó hálásak ezért.

Pár hete ebédet akartam rendelni. Megnéztem az ételszállító oldalakat, az egyiken megtaláltam anyós specialitását. Először azt hittem innen vesz ötletet, de jobban negnézve megtaláltam az előző napi ebédjét. Elkezdtem figyelni és hogyhogy nem, hát anyós mindig olyan ételt hozott, amit aznapra lehet rendelni, még a nevét is mondta. :D


Na most azért ugye hálás vagyok, hogy megveszi ezeket drága pénzen (miközben egy krumplifőzelék tizedéből kijönne), de basszus. :D

Tulajdonképpen nincs szükségünk a kiszámíthatatlanul hozott féladagokra, ha már rendelt ételt eszünk választhatnánk mi is, nem mindig ugyanazt a pár fajtát. Inkább sütne palacsintát vagy amit tényleg tud és finom.

Nem demens meg ilyenek, gondolom szereti magát szupermamának beállítani. Hagyjam meg a hitében? A férjem se tudja.



2020. nov. 4. 12:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
A férjednek minimum mondd meg, de én legközelebb ha nagyon előadja magát, hogy mennyit keccsölt a konyhában, akkor finoman rápirítanék, hogy az étlapról egy másik kaja jobban ízlik, legközelebb azt vegye.
2020. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
56%
Hallgatnék.
2020. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
88%
Én ráhagynám, ha nem mártírkodva adja elő. Ha neki jó...
2020. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim válasza:
92%
😃 hát ezen jót mosolyogtam. Ha amúgy jó viszonyban vagytok én ráhagynám. Nem teljesen világos, hogy miért nem ő főz. De az biztos, hogy fontos akar lenni. Gondolom egyedül él. Esetleg mondhatnád neki, hogy mit készítsen, mit kívántok, azzal kicsit sarokba lehet szorítani 😃
2020. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs szükségetek arra az ételre amit visz, mért fogadjátok el?
2020. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mondd el! Ha hallgatsz róla és belemész a hülye kis játékába, akkor később fontosabb dolgokban is így becsap és manipulál majd titeket. Meg kell neki mutatni, hogy veletek nem játszhatja ezt el.
2020. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
64%

Nem mindegy? Hagyd rá, hiszen úgyis csak a jogcím ez neki, hogy mehessen.

Én biztos nem égetném magam drága pénzen hozatott "közösségi" kajákkal, mert én annál sokkal jobban főzök és 2 perc alatt rájönnének a gyerekek.

2020. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
35%
Én elhinteném neki, hogy van ám arany reszelékes marha sült 37 ezres hambi mszegeden
2020. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
63%

A kaja ízén hogy nem éreztétek a nagyüzemi konyhát?


Amúgy annyira pitiáner, hogy én kb csak röhögnék ezen, ha neki jó ebben a játszmában létezni, csak nyugodtan :)

2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
59%
Ez tényleg ennyire kardinális kérdés...? Köszöndd meg és jó étvágyat az ebédhez.
2020. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!