Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sok az ilyen anyós? Ennyire...

Sok az ilyen anyós? Ennyire vakok ha a fuikról van szó? Minden nő szemét nekik?

Figyelt kérdés

Megihletett az egyik kérdés alatti komment. Valaki ezt írta:


Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:


- Hogy vannak a gyerekeid?


- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül. Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe!


- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?


- Neki arany élete van! A férje reggel ágybaviszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.


Annyira találó szerintem! Biztos miattam is kiakadt párszor párom anyja amikor nem szakadtam meg éppen de azzal védekeztem hogy semmiről nem tájékoztatjuk így nem tud lelustázni a leendő anyós.



#elvakultság #Leendőanyós
2020. dec. 2. 19:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Teljesen igazat adok! Nyolcas hát igen. Sokmindent megéltem úgy hogy képben volt már a párom anyukája-apukája és ki kellett ravaszodnom. Megfingatni már nem tudnak. Anyukája be be próbálkozik: elhív sétálni,elhívott enni,elhívott boltba de mindig úgy csavartam a helyzetet hogy párom ott legyen. És olyan kedves édes volt velünk anyukája. Mert tudom hogy mi így vagyunk meg. A tudat hogy kettesben kioktat addig zavart míg friss volt aztán rájöttem hogy nekem kettesben nem kell vele lennem. Ha a fia ott van akkor meg rendes velem! Ez a titka.
2020. dec. 2. 20:21
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Én 41 éves vagyok, de még sosem hallottam ezt a viccet.
2020. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha egy ideig "eltartja" ahhoz sincs közük csak maximum zavarhatja de abba se szólhatnak bele. Szerintem akkor még nem is zavaró ha nem 5-10 évig tartja el és utána se lép le a nő hanem dolgozik segít a párjának bármiben számíthat rá. Akkor bocsánatos "bűn".
2020. dec. 2. 20:34
 14/28 A kérdező kommentje:
Megfingatni ez tetszett ez a szó. Az zavar hogy tudom kettesben kioszt viszont már nagyonrég nincs kettesben helyzet vele. Felszínen meg mindenki előtt rendes. Párom tud erről azt mondta ha kihív egy másik helységbe ha ott vagyunk mondjam hogy mondja a család előtt nyugodtan. És olyankor mindig az a válasz hogy ja semmi drágám csak gondoltam váltunk 2 szót mi ketten de ha nem akkor nem. És mindig összerándult a gyomrom mert tudom hogy kioktatott volna. Minden alkalommal megpróbálja. Telefonon nem mert meséltem neki arról hogyan tud a telefonom rögzíteni beszélgetést. Az írás ha sértő lenne tudja hogy azonnal átküldöm páromnak..(ha bántó lenne.) Ezek miatt vagyunk felszínen jók szépek.
2020. dec. 2. 20:39
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Én 47 éves vagyok, és lánykoromban mindig volt valaki aki ezzel a poénnal jött.
2020. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
Te most csak panaszkodni jöttél ide?
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem kell kiállnom ellene és neki se ellenem.:D Szimplán kettesben nem maradok vele erre kell figyelni ennyi. Párom javasolta. Azt mondta ő se igazán hajlandó kettesben lenni vele mert akkor meg őt oktatja ki ebből elege lett és megmondta neki hogy mi nem fogjuk feltálalni neki az életünk mert nem hiányzik az okoskodása. Társaságban pedig jófej. Nem a párjaink dolga a szüleink ellen kiállni mint valami viadalon hogy szembeszálljunk. Kultúráltan kezelek mindenkit akit csak úgy lehet hogy kerülöm akkor kerülöm. Amúgy bárki kettesben van vele mindenkit kioszt még a kollégáit is szomszédot is,férjét is. Vannak akik csak tömegben bírnak magukkal.
2020. dec. 2. 22:33
 18/28 anonim ***** válasza:
52%

Az biztos hogy némelyik borzasztó tud lenni...


Az én anyósom anyja volt velem ilyen. Anyósom a csendes társ volt aki bólogatott ehhez, hogy lecseszett engem, hogy szegény unokájának kell mindent csinálni! Egy csésze kávét kértem hogy csináljon nekem. Együtt se laktunk, egy éve voltunk együtt! S semmit sem csinált nálunk akkoriban a férjem. De náluk is én csináltam mindent ami velünk kapcsolatos volt. Erre ezt kaptam tőlük, hogy az én dolgom lenne a fenéket kinyalni, hát mit képzelek én magamról...


Később azt mondták nekem egyszer, hogy én ugyan miben fáradok el. ??? Mondom mi az hogy miben? 3 műszak dolgozom, mellette rendet kell pakolni örökké, takarítani stb... Erre: na jó tényleg csináltál is valamit. Hát de akkor is én nem lehetek olyan fáradt mint anyósom mert anyósom annyit dolgozik, h9gy otthon az anyja főzött meg nem egyszer és mosogatott el. S nem a tisztaság hívei, szóval nem igazán takarított sűrűn. Akkor is nagyon elnaggyázva.


Azt nem látják, hogy azóta halad a fia ténylegesen, hogy velem össze került! Úgy értve, hogy azóta spórol és nem cserélgeti csak a meglévő cuccait mindig jobbra és nem otthon lakik 30 évesen. A baj, hogy ő otthon akarta tartani. Az hogy miket értünk el, szerintem őket az nem érdekli mert sokszor csak ühüm a reakció bármit mondtunk neki hogy éppen hol tartunk a lakásunkkal.


Ne is hagyj neki teret! Vagy vedd fel telefonra mit magyaráz neked a háta mögött.

2020. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azóta aranyvilág van mióta mondtam neki hogy a kezem ügyében van a mobilom csak egy gomb és bármit fel tudok venni ezt más berekkel kapcsolatban mondtam neki szóval azt se mondhatja hogy rá vonatkozva mondtam de összerakta. A telefonálást mondtam hogy tudom rögzíteni az írás meg evidens. Szóval innentől védetté váltam. :D De feleslegesen dolgoztam ki mikor mit csináljak mert nincs így felület sehol. Csak akkor érintkezünk ha párom jelen van. Máskor nem fogok.
2020. dec. 3. 15:49
 20/28 anonim ***** válasza:
28%
Az általad bemásolt "komment" egy több mint 100 éves vicc. Én legalábbis egy régi folyóiratban olvastam, ami az 1800-as évek végén, 1900-as évek elején jelent meg (igen, lehet még ilyeneket találni, én speciel a nagypapáméknál találtam még gyerekkoromban).
2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!