Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sok az ilyen anyós? Ennyire...

Sok az ilyen anyós? Ennyire vakok ha a fuikról van szó? Minden nő szemét nekik?

Figyelt kérdés

Megihletett az egyik kérdés alatti komment. Valaki ezt írta:


Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:


- Hogy vannak a gyerekeid?


- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül. Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe!


- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?


- Neki arany élete van! A férje reggel ágybaviszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.


Annyira találó szerintem! Biztos miattam is kiakadt párszor párom anyja amikor nem szakadtam meg éppen de azzal védekeztem hogy semmiről nem tájékoztatjuk így nem tud lelustázni a leendő anyós.



#elvakultság #Leendőanyós
2020. dec. 2. 19:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

Dettó az én anyósom.

Csak a férjem nem áll így ki mellettem. Így én bal.fék még mindig szívok, mert total hülye volt hogy mindig esélyt adtam a kapcsolatunknak.

Most gyerek is van és jatsza az eset anyósom aposom. Kértem hogy szóljanak ha jönnek hozzánk , de teszik a hülyét, csak úgy beállítanak.

Kértem vegyék le a cipojuket de azóta se veszik le , csak amikor szóltam. Kértem ne beszéljenek közel a babahoz de hiába mert fújják rá a szajszagukat rendesen-aposom csak , de irritál amikor 2-3 hós babáról van szó.

Legjobb :

Minél messze menni ilyen emberektől és akkor minden happy.

Ha nem lehet a férjed tényleg mindig álljon melléd.

Minél kevesebb energiát ilyen emberekbe.

2021. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

És ha gyereketek lesz akkor megmondod hogy csak amikor a férj is otthon van?

Nem lesz ebből hiszti?

Az ilyenek hárpiák, Isten óvjon és minél távolabb az efféle nőktől.

Amúgy ugye szar a házassága ?

és azért foglalkozik veletek

2021. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező rendesen rá van kattanva a témára. Több hozzászólást írt, mint amennyi kommentet kapott.
2021. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Jó kis (porh)anyós lesz majd belőle is.
2021. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Utolsó :D Egyébként a többire válaszolva igen nagyon rottyon van a házassága és félelem érzekmi zsarolás miatt nem válik idegileg teljesen hazavágták otthon elválni sosem fog megtört már annyira hogy magát okolja ha ok nélkül szolgaként kezeli a férje. Bennünk látott menekülést abból de megmondta neki párom hogy ezt neki kell megoldania felnőtt nő, őt a fiát meg hagyja békében úgy élni hogy közben tartják is a kapcsolatot mint anya fia de ennyi. Örömkönnyekkel telt meg a szemem ekkor hisz ha nem így lett volna akkor már rég az ágyban feküdne köztünk a mama ez tuti.
2021. ápr. 14. 00:50
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen a gyereket is ha lesz, csak akkor tudja látogatni ha mind otthon vagyunk. De most nem ez az aktuális helyzet amin aggódnom kellene.
2021. ápr. 14. 00:51
 27/28 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy ilyen az anyosod házassága, ezek szoktak beszolongatni mert nem tudnak kiteljesedni a sajatjukban és egyrészt menekűlnek.
2021. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Kétoldalú a dolog mert sajnálom mert valóban nagyon kikészült teljesen készen van idegileg testileg látszik hogy megviselt kiégett. Másrészről ő nem vált el és becsülte meg a saját nyugalmát. Így én is menekülök előle minden második mondata panasz! Gondolhatjátok hogy miért nem keresem a társaságát. De a rokonság előtt az van hogy én nagyképű gőgös nő vagyok aki nem áll le vele dumálni. Leállnék de így nem. Most az van hogy ők marják egymást otthon előttünk meg teszik a szerelmespárt. Utána anyós a folyosón sír nekünk hogy nem mer válni. Mi hazamenekülünk és egyre ritkábban megyünk. Ennek hátterében ők engem látnak. Így én vagyok a gonosz most..
2021. ápr. 14. 15:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!