Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért magának neveli az anya...

Miért magának neveli az anya a fiát?

Figyelt kérdés

Szinte minden nő utálja az anyósát, mert az mérgezi a kapcsolatukat.

Nem képes elengedni a fiát, elfogadni hogy az felnőtt. Féltékenyek, az egyedüli nők akarnak maradni a fiúk életében.

A fiú nem áll ki a párja mellett. Anyuka a legjobb.


Miért van az hogy egy anya ennyire "magának neveli" a fiát?

Jó hogy már nem elégíti ki szexuálisan. Akkor teljes lenne a kép, nem lenne szükség barátnőre.



A barátnő meg minek marad ilyen fiú mellett? Gyereket is szülnek az ilyennek, és sopánkodnak. Tele van ilyen kérdésekkel ez a kategória.

Ők is ilyen anyuci pici fiát nevelnek majd?

Minek kell egyáltalán pár hónap után szülni, ha tudják milyen a pasijuk?

Beköltözni a "gonosz" anyós nyakára?


2021. jan. 3. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Szinte minden nő utálja az anyósát,


Eddig olvastam. Érdekes, nekem akkor egy-két ilyen ismerősöm van.

2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Mert félnek a magánytól, illetve az elrontott életük legnagyobb cselekedete lehet, ha a 40 éves fiúk a gyerekszobájában az ő visszeres lábára gondol kangörcs közben.
2021. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy elég rosszindulatú általánosítás. Nem mindenki ilyen, és az emberi kapcsolatok mivel több szereplősek, ezért minden résztvevője felelős a kapcsolat minőségéért, nem lehet leverni kizárólag egy emberen. Szóval igen, vannak hülye anyósok, mint ahogy vannak hülye menyek, vejek és gyerekek is.
2021. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Főként a gyereküket egyedül nevelő anyák ilyenek, akik amúgy nem találtak olyan hozzájuk való férfipartnert, aki évtizedeken át mellettük lenne (és ez nem a férfiak hibája).
2021. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes én személy szerint nem ismerek ilyen anyóst.

Ez azokra lehet jellemző,akik egyedül nevelték a gyereket.

Félnek, hogy öreg napjaikra támasz nélkül maradnak.

Amit még eltudok képzelni, hogy a fiúk választottját nem tartják megfelelőnek.

Inkább itt azok a nők hibásak, akik egy olyan férfival vannak aki nem áll mellettük.

A férfi azért nem megy szembe az anyjával,mert nem biztos abban, hogy az a nő még évek múlva is a társa lesz.Az anyja viszont mindig az anyja marad.

2021. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
A sárkány anyósok általában nem visszeresek. Érdekes én visszeres anyóst csak szelídet és rendeset ismertem. Valahogy ez a túl vastag bőr jele hogy a sárkány anyósoknak nincsen visszerük, csak nagy pofájuk.
2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás, bár sok ilyen van valóban. Viszont ellenpélda is akad bőven. Én szeretem az anyósom. Valamint azt már most eldöntöttem hogy a fiamat (aki cuki 3 éves anyuci pici fia egyelőre:D) sosem fogom így szívatni hogy áskálódok a barátnője/felesége ellen. Ha ő boldog, az nekem is boldogság.
2021. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen pasim a suliban. Ha jott hozzank hetvegere, az anyja hivosgatta, hogy evett-e, meleg van-e nálunk, stb. Az anyukaja egyedul nevelte, miutan elvaltak, neki nem volt parja vagy 15 evig. Mindig mondta a fiának, hogy nehogy teherbe essek, nagyon kell vigyazni, jobb ha nem is talalkozunk kettesben, nehogy akarhassak valamit... egyszer meghivott a srac hozzajuk, es az anyukaja fozott es mind kerdezte hogy tegyen e neki, hozzon e vizet, kényelmesen ul e. Engem perzze nem kínáltak semmivel sem. Leult a kanapera, atkarolta a parom, vallara tette a fejet es kezdte meselni, hogy milyen jo nekik ketten. :)) egy jo ket oras sztorizgatast hallgattam végig, hogy milyen jol nevelte a fiat apa nélkül.

En 17, a fiu 18 eves volt. Szuz volt meg, en mar nem, es azt mondta, hogy az anyja azt mondta neki, hogy szerinte nem jo otlet oszzefekudni barkivel. Ezert nem hagyott minket kettesben. Masnap szakitottam :) az anyja delutan hívott, hogy jol tettem, mert nem voltam szimpatikus se neki se a nagymamajanak. :)) a fia sir miattam de majd o megmagyarazza neki, hogy nem eri meg sirni egy ilyen lanyert. En nem tudtam, hogy ilyen kis furak otthon, a suliba mindig keményebb fiunak tunt, nem neztem ki belole, hogy az anyja mondja meg neki azt is, hogy kivel szexeljen. Nagyon intelligensnek tunt, sok volt a kozos tema. De otthon, mintha kicserélték volna.

Jah, aznap nem is engedte az anyja, hogy hazakiserjen, mert keso volt. Tèl volt es este kilenckor baromi sötétben egyedül kellett haza mennem, ami egy jo 40 perces seta volt. Nem vartam el, hogy hazaig vigyen, de meg el sem tudtunk bucsuzni, mert az anyja kisert ki :)

2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, ez sajnos nem egyedüli eset. Kb mint a pedofilok, olyanok ezek a típusú anyák. A gyerek függ tőle anyagilag, az a baj, és sok mindent nem tud tenni. Ezek meg visszaéléseket követnek el, emellett érzelmileg is zsarolják. Ezekre sokkal jobban oda kellene figyelni, és felhívni a figyelmet erre akár ofő feladata lehetne, vagy valahogy tudjon segítséget kapni a gyerek, mielőtt ott rohad meg az anyja mellett.
2021. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkor én egyedi eset vagyok, de én nagyon szeretem az anyósom. Teljesen normális, jóindulatú, soha semmilyen vitám nem volt vele. Nekem sajnos a saját anyám volt ilyen. Ràmtelepedett, napi szinten zsarolt érzelmileg, terrorizált lelkileg, csak hogy maga mellé láncoljon egy életre. Az öngyilkossági fenyegetőzéstől, az egész napi éhezésig, ájulást színlelésig mindennel próbálkozott. Maga ellen is fordított teljesen. Ezek után az anyósom igazi felüdülés volt számomra.
2021. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!