Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya megengedheti magának,...

Egy anya megengedheti magának, hogy úgy beszéljen a gyerekével, ahogy akar?

Figyelt kérdés
itt értem a sértő szavakat
2010. okt. 28. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Bármit megengedhet, de elég szánalmas.
2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A gyereknek is vannak érzései, és a felnőttkori személyisége is nagyrészt ettől függ.
2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha viccesen mondja pl anyád p*csája akkor igen mert én is elröhögöm magam meg anyám is:D de hogy néz ki és arra mondd ilyeneket azt már nem...
2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x apum mondta, h a k*rva anyádat. Mindhárman röhögtünk, de azt azért én sem tűrném el, ha pl lehülyézne, vagy vmi.....
2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előfordul, hogy lehülyézzük egymást...esetleg kicsit durvább szófordulatok is előfordulnak, de nyilván nem gondolja komolyan senki... Csupán viccből. Ellenben ha komolyan gondolná akármelyik szülőm is az már nyilván más... Azt nem tűrném egy percig sem.
2010. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csaladja valogatja...nalunk sajnos sok olyan szo elhangzott/elhangzik anyam szajabol aminek nem szabadott volna, de tudom h az iskolazatlansag mondja belole...parszor mar elbeszelgettem rola errol, de sajnos sehova sem vezetett, igy nem tudok mast tenni mint tudomast sem veszek rola...viszont volt mar ra pelda h menyasszonyom nalunk volt es anyukam elengedte magat, amit a parom nem toleralt - meg tudom erteni -, mert naluk az ilyen hangnem es stilus nem megszokott...

Viszont naluk meg mindennapos a "legyogyozas", meg ha parom huga hazajon akkor a "megjott a kis ribi" beszolas, amin senki nem sertodik meg, sot egyutt nevetnek az egeszen...

2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
igen
2010. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mint anya úgy gondolom nem engedhetem meg magamnak hogy sértő hangnemben beszéljek bármelyik gyerekemmel mert a szeretetük mindennél többet ér és azt tenném kockára Mellesleg ahogy a szülő bánik a gyerekével azt kapja vissza később mikor felnőnek.
2010. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem!

A gyereknek tisztelnie kell a szüleit és ha a felnőtt lehülyézi vagy ilyenek akkor nem fogja tisztelni...

2010. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Büdös k.rva, r.ngyó, r.herongy, r.banc, semmirekellő, h.lye, kis p.csa, ezek olyan mindennapos szófordulatok anyumnál. Ma azért veszekedett, mert bár 18 vagyok, de nem a 13:50-es, hanem a 14:10-es busszal jöttem haza. Ilyenkor persze lógós csavargó vagyok aki semmire sem jó :S Az a rossz hogy tesóm is ilyen csúnyán beszél, pedig szerintem semmire sem jó ha az ember ennyire vulgárisan fejezi ki magát. És tényleg, mint már írta valaki, így a tisztelet is megszűnik.
2010. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!