Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, ti megsértődnétek,...

Anyósok, ti megsértődnétek, ha a menyetek azt mondaná, hogy a covid miatt nem láthatjátok az újszülött unokátokat, határozatlan ideig?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
21%

Cipő le, kézmosás, ha betegnek érzi magát maszk, vagy nem jön addig. Ennyi.


Mert persze, ki lehet tiltani mindenkit, de ugye akkor nem fog anyuka csodálkozni, ha később már nem érdekli őket az unoka?


Viszitek oltásra, jön az orvos, a védőnő...de a mama nem láthatja 10 percre?

2021. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
43%

21 vagyok.


Amúgy hány újszülött halt meg covid miatt? Tényleg nem tudom....


Amúgy a többi betegségtől nem félted? Mondjuk egy rota, influenza,na az már para, mégsem zárjuk ki a nagyszülőket évekre.


Szerintem aki a covidra hivatkozik ezügyben, annak csak ürügy kellett a tiltásra, és ez most nagyon kapóra jött.

2021. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
46%

Akkor apuka se menjen dolgozni meg a tesó se iskolába ugye ami kotelezo.

Lehetünk fény evők is mert ugye boltba se megyünk kajáért és kapcsoljanak ki mindent mert a postán is vannak emberek.

Engedjük már el ezt a túl aggódást.

Basszus a 6 napos gyereket nekem kellett bevinnem a gyerekorvoshoz és védőnőhöz mert nem járhatnak házhoz. Arra is mondtam volna nemet hogy tran küldje a gyamugyet vagy mi???

2021. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
20%
Tegnap este óta a kérdező sehol... Szerintem ez is troll volt.
2021. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Troll? Miért lennék troll? Feltettem egy kérdést és olvasom a válaszokat.
2021. jan. 14. 11:41
 26/46 anonim ***** válasza:
24%

Akkor miért nem reagálsz a kérdésekre?

Megkérdezték, hogy a te anyukád/apukád meglátogathat-e titeket.

Vagy, hogy apuka jár-e dolgozni, tesó (ha van) iskolába/óvodába, és ti időnként boltba.

Másoljak ide egy tucat kérdést? Ha én kérdezem meg, akkor lesz reagálás?

2021. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Egyrészt egy anyós sem válaszolt, pedig hozzájuk szólt a kérdés. Másrészt a legtöbb kérdés kötekedő és ítélkező stílusú,amire nem válaszolok. De ha ennyi szeretnéd, az én Anyukám meglátogathat, mivel ö nyugdíjas és nem jár sehová, Anyós pedig kórházban dolgozik. Tesó nincs, Apuka pedig home officeban dolgozik. Boltból rendelünk és csak ritkán megy el a férjem, ha nagyon szükséges valami. Jöhet a kötekedés és leszánalmasozás.
2021. jan. 14. 12:27
 28/46 A kérdező kommentje:
De most úgy tűnik beoltatja magát
2021. jan. 14. 12:30
 29/46 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, kérdező, én nem kötekedni akarok, csak ne felejtsd el ezt a dolgot, és nehogy te is visszakapd a saját menyedtől/vejedtől ugyanezt 30 év múlva.


Nem is értelek, szerintem elég ebbe belegondolni, te mit szólnál, ha még annyit sem engednének, hogy meglátogasd az unokádat, miközben a másik nagymama odajárhat?


Azt gondolom, ezek a mozzanatok a családi életek mérgezői...

2021. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
8 hónap alatt 2X kérdezte meg, hogy mi van velem és a választott nevet is lefikázta, úgyhogy nem gondolom, hogy őt ez ennyire meghatná. De nem ez az oka,hogy nem szeretném, hogy jöjjön, hanem az, hogy influenza szezon plusz világjárvány van. Kockára kellene tennem az egészségét?
2021. jan. 14. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!