Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, ti megsértődnétek,...

Anyósok, ti megsértődnétek, ha a menyetek azt mondaná, hogy a covid miatt nem láthatjátok az újszülött unokátokat, határozatlan ideig?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
76%
Apuka vajon nem dolgozik vagy ő is ki van tiltva? Ahol nagytesó van, óvodás, iskolás, őt is elküldik a kedves anyukák otthonról? Senki nem megy boltba, postára, bankba, ügyet intézni? Ugye, hogy de. Vitatkozhatnánk arról, ki az idióta....
2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
75%

Ja és még annyi hogy nem csak a babát feltettük, hanem a szüleinket, illetve a velük együtt élő nagyszüleinket.. szóval ez nem csak a babáról szólt.


#9

2021. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk speciel Apuka itthonról dolgozik, a bevásárlást pedig előre elintéztük 1 hónapra, de ha valami mégis kellett közben vagy később akkor rendeltünk.

Úgyhogy mi tényleg teljesen elzárkóztunk arra a 2 hónapra.

2021. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
59%

8-as, és akkor apuka mondjon fel, nehogy esetleg emberekkel találkozzon és hazavigye a fertőzést????


Boltba járni, a baba papírjait kiváltani, ügyeket intézni senki nem fog, nehogy a baba elkapja a vírust?


A kicsit nem fogják elvinni a védő nőhöz, gyerek orvoshoz, oltárra, satőbbi, ahol más emberek is vannak?


Hacsak nem tudnak hermetikusan elzárkózni a szülők a külvilágtól, akkor bocs, de az az idiótaság, hogy pont a nagyszülőket akarják ki tiltani, mintha száz másik embertől nem tudná elkapni a baba... Abszurd az egész.

2021. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
69%
4 hónapos a lányom, van egy férjem, aki vezető beosztásban nem tudta magát hónapokra kivonni a forgalomból, van egy 8 éves fiam, aki iskolâs. Eszemben sem volt kitiltani a nagyszülőket, semmi értelme nem lett volna. A többség nem tudja ám magát elzárni a külvilágtól.
2021. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
64%

Ez legyen a legnagyobb problémád!!

Én 1 éve nem láttam a családom,gyerek a nagyszüleit.nem tudok hazamenni a mamám temetésére.Oké,külföldön vagyok de anyukám krónikus beteg ugyh nem

megyünk.

sógoroméknal jon a 3. baba,a 2. gyerek tavaly januarban szuletett akkor jöttek ki meglàtogatni,azóta nem làtták.Ez van!

Egyébként sem ertem,a pici ujszülött azt se tudja kivagy még,az h megnézed e v sem nem hat ki az életére.

En ugy gondolom tiszteletben kellene tartani a döntésüket,nem dől őssze a világ ha pár hétig nem látod,van skype,video chat stb...

gondolom képeket is kapsz ha kérsz.

A kislányon koraszülött lett anno,megerősödött annyira h hazahozhattam.

Jöttek látogatóba télen,sima nàthába majdnem belehalt a kislányom!

Pedig el lett mondva h nincs puszilgatás,szerinted nem szartak bele?

Egy pillanatra félrenéztem anyósom meg a szájánál puszilgatta.

Neaggódj mikor megtörtént a baj megértette miért lett kérve h mellőzzék kicsit a puszikat,csókokat.Es az is el lett mondva náthásan betegen nem kell làtogatni.

Életem legnagyobb hibája volt h biztam bennük,persze nézzék meg a picit...


Ha most szülnék biztos az első hónapot nyugiba tölteném,làtogatok nuku.

Aztán az idő eldöntené hogy alakulnak a dolgok.

Nem értem miért kell megsértődni.

Az unokádnak anyára apára van szüksége.Örülj h épségben megszületett az unokád minden rendben velük.Majd mész amikor a fiatalok úgy érzik.

szerintem ezen nem kell kibukni.

2021. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
58%

1. Vagyok


Nonszensz lett volna.. és én úgy gondoltam, hogy ha a szüleim láthatják, akkor az anyósom is..

Mindenki odafigyelt

( a vírus kirobbanásakor febr 29-én jöttünk haza a kórházból)

2021. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
50%

Első 6-8 hétben senki nem jöhetne, pont. A gyereknek addigra már talán lesz valami immunrendszere.


Aki megsértődik, az meg így járt, soha nem érdekelt túlzottan, amikor valaki hlyeségeken behisztizett :D

2021. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
66%
Nagymamam peldaul eddig egyszer latta a fiamat. Februárban lesz egy eves. O fel,ezert mentunk csak egyszer meg nyaron. Azota csak kepeket es videokat lat. O szerette volna igy,es mi sem bánjuk,mert párom dolgozik,sok emberrel érintkezik,nem fertoznenk le ot. Persze,ez egy szar helyzet,amire senki nem számított,de sértődés ide,vagy oda,itt most az egészség a fontos
2021. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként meg jöjjön, persze, ez a vírus nem egyévig lesz még itt, akkor a sok paramindenki évekre bezárkózik?


Vicc és szánalmas.

2021. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!