Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, ti megsértődnétek,...

Anyósok, ti megsértődnétek, ha a menyetek azt mondaná, hogy a covid miatt nem láthatjátok az újszülött unokátokat, határozatlan ideig?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Kedves 40-es, azért a többség undorító stílusban írogat itt, azért azt te is beláthatod. Egyébként írtam, hogy valószínű beoltatja magát, és akkor valamikor majd jöhet, és remélem nem hoz ide semmi egyéb betegséget sem. Mindenki megnyugodhat.
2021. jan. 14. 16:56
 42/46 anonim ***** válasza:
21%
Ha bebizonyosodik, hogy az oltottak is fertőzhetnek, akkor mi lesz?
2021. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
41%

Én a 85 éves anyukámtól kaptam meg a c.ovidot, és most tüdőgyulladásom van. Ez a nagymama nyilván fiatalabb, aktív...

Ha a kismama megbetegszik, ki fogja szoptatni az újszülöttet?

2021. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Pintér László ***** válasza:
Na? Mi lett a folytatása?
2022. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Az első 6 hétben nem fogadtunk làtogatókat, utàna màr igen. Anyós egyébként fél évente egyszer jön làtogatóba. Nem lett senki covidos.
2022. márc. 23. 09:26
 46/46 anonim ***** válasza:
Kb 4. Hónapra alakul ki egy baba immunrendszere! Igen en nem engednék senkit hozzá. Mi így se vittük sehova 4 hónapig. Régen az idősek 80 felettiek nem kaptak meg a tbc oltast. Mi megvartuk h megkapja az emlékeztetőt.
2022. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!