Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet, hogy tetszek az apósomn...

Lehet, hogy tetszek az apósomnak? Lehet, hogy nem is a nőket szereti?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a feleségemmel, évente párszor ott szoktunk aludni a szüleinél. Az utóbbi pár hónapban viszont érdekes dolgot vettem észre. Állandóan bámul engem. Például egyszer épp zuhanyozni akartam menni, és pont akkor nyitott be amikor én vettem le a pólómat. Megdicsérte a izmaimat, és gyanúsan mosolygott rám. De máskor is láttam, hogy a hátsómat bámulta, csak nem tettem szóvá. Ez elég gyanús nekem, szerintetek is?

2021. febr. 22. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

19:20

A számból vetted ki a szót.

Kérdezõ semmi esetre se kérdezzél rá, mert az nagy pofáraesés lenne a részérõl.Ne figyelj rá és máskor ha fürdesz,akkor zárd be az ajtót.

2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kérdezz rá. Nagyon cinkes szituáció. Kerüld el őt ha egyedül vagy és úgy érzed bámul.


Nekem anyósom párja csinálta ezt. De ő pasi én meg nő. De ugyan ezt csinálta. Meredten bámult. Majd egyszer a semmiből elkérte a telefonszámom mikor ketten maradtunk egy 5 percig. Jött anyósom meg a férjem, utána hirtelen nem firtatta előttük a telefonszámom. Én tettem persze a hülyét, mintha azt hinném csak családügyileg kell, ha a férjemet nem éri utól, rajtam akarja keresni biztos. De tudtam, hogy nem. De olyan kínos volt, hogy nem is tudtam mi lenne a helyes reakció vagy mit kezdjek ott. Elmondtam a férjemnek 1 nappal rá mert idegesített a dolog. Aztán figyelte a pasit amikor találkoztunk. Azt mondta tényleg bámul engem...

Mondtam férjemnek, egyedül ne hagyjál vele... A pasi vette a lapot, amikor rájött hogy beköptem.

2021. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17%
Mond a szemébe hogy na jó, ezt most tisztázzuk. Nálam csak a feleségem aki egyenrangú, meg az anyósom aki felsőbbrendű jöhet szóba akikre nőként tudok tekinteni, de a feleségem az egyetlen akit szerelemből szeretek. Szóval hiába viselkedik nőként a kedves apuka, meg hiába áll fölöttem ne is reménykedjen többe, mert én a nőket szeretem. Már bocs, de apósod olyan mint Szájer bácsi.
2021. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!