Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szidtam a párom anyját. Rá...

Szidtam a párom anyját. Rá ment a kapcsolatunk. Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nagyon össze kaptam az anyjával, aztán a páromnak mérgemben mindennek le hordtam.. Nem szólt érte semmit, mielőtt haza jöttem aztmondta majd megoldódik, messze költözünk stb. Aztán pár óra múlva jön az üzenet hogy át gondolta és ne keressem többet. Nemtudom hogy hatásos e, ha elmegyek és bocsánatot kérek, és megmutatom hogy próbálkozom javítani... Igazából azt sem tudom hogy kezdjek hozzá...
2021. márc. 4. 17:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
99%
Isteni szerencséd, hogy nem esküvő + gyerek után robbantott anyuka. Biztos, hogy akarsz te valamit még attól, aki nem melletted áll ki, ha igazságtalanul ócsárolnak?? Keresd meg szépen az önbecsülésedet, ott lesz az valahol. ;) Éljenek boldogan egymással és egymásnak. Te meg majd találsz egy férfit a befolyásolható középsős helyett.
2021. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
99%
Ennek a kapcsolatnak nincs értelme, lehordott téged mindennek, és még te kérjél bocsánatot.Na és tõled ki fog bocsánatot kérni?!
2021. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.. :) mit tudok még egy ilyen tutyimutyi férfin szeretni...
2021. márc. 4. 18:28
 14/31 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem is hagyd. Pár év múlva majd gyerekkel együtt leszel ott hagyva, amikor az anyuka csettint egyet..Ezt akarod?
2021. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%
8-nak tökéletesen igaza van! Hogy mit mondott? Hát csak a szokásosat: " Kisfiam nőd annyi lehet, mint csillag az égen, de anyád és családod csak EGY van!!Jön majd másik, aki jobban alkalmazkodik, minek kötnéd le magad ilyen hamar, dughatsz még eleget,stb...
2021. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha van eszed, egy lépést sem teszel érte. Ha fontos lennél neki, nem az anyucikáját választja helyetted. Ennyire egyszerű.
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%

Igy van,ha atgondolja és keresni fog meg tudjátok beszélni,kompromisszumokat kell kötni.

Da ha te mész nyalizni,o is és az anyja is iranyitani fognak,hiszen tudják befolyásolható vagy.Állandoán attol félsz majd ha nem csinàlod azt amit az anyja akar kidob??tudod mi lesz belole?egy csicska!Te tepersz majd h a pasid meg az anyja szeressen?bocsi ha durva vagyok de ne legyél hülye.

Ez az ember nem szeret,rendben hogy az anyja ennyire fontos de ilyen ember ne akarjon kapcsolatot hanem költözzön haza anyucihoz.

Ne akarj ilyen férjet se ilyet apát a gyerekeidnek.Keress tökös férfit aki nem erölteti rád a családját,ahol van döntési lehetőséged.Nem zsarol vagy dob el magátol anyukáért,apukáért

en is szeretem a szüleim,de a férjem az első.

2021. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem férfi. Köze nincs hozzá.

Eddig nem tapasztaltál ilyen jeleket,hogy kisfiú szintjét sem üti meg? Te is figyelhettél volna... Luxus megismerni valakit?

2021. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
98%
Nekem aztán egy ilyen férfiatlan óriáscsecsemő nem kellene. Hagyd, éljen együtt az anyucikájával kettesben örökké.
2021. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, ha ezt a vitát most meg is oldod, semmi se fog változni. Anyuka hamarosan újabb műsorszámmal rukkol majd elő, mert ilyen sz@rházi áskálódó természete van, a párod nem fog kiállni melletted ha minden utolsónak elmondanak ... egy megoldás lenne, ha a párod melléd állna és ráparancsolna az anyjára hogy ha nem is kedvel téged, moderálja magát - de erre nem látok esélyt hogy megvilágosodik. Ez újra meg újra megtörténne.
2021. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!