Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szidtam a párom anyját. Rá...

Szidtam a párom anyját. Rá ment a kapcsolatunk. Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nagyon össze kaptam az anyjával, aztán a páromnak mérgemben mindennek le hordtam.. Nem szólt érte semmit, mielőtt haza jöttem aztmondta majd megoldódik, messze költözünk stb. Aztán pár óra múlva jön az üzenet hogy át gondolta és ne keressem többet. Nemtudom hogy hatásos e, ha elmegyek és bocsánatot kérek, és megmutatom hogy próbálkozom javítani... Igazából azt sem tudom hogy kezdjek hozzá...
2021. márc. 4. 17:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%
anyuka cipőjét el kell dugni, abból majd tanul :D
2021. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem bonts egy üveg pezsgőt. Egy életre szóló sz.vatást úsztál meg. Én azért nem hagynám annyiban, hogy övé legyen az utolsó szó. Azt mondanám/írnám: köszönöm, hogy szakítottál, anyád miatt úgysem lehettünk volna boldogok, akkor sem, ha másik kontinensre költözünk.
2021. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
98%
Velem egyszer az exem apja volt iszonyú segg. Az exem elhívott magához, az apja meg amint beléptem az ajtón nekem rontott hogy ne menjek oda hozzájuk. Elrohantam persze... akkor aztán úgy tűnt kiáll mellettem az ex, de aztán megmutatta a foga fehérjét amikor nem felejtettem el ezt a kedves fogadtatást és én voltam a szar amiért nem akarok többé elmenni hozzájuk! Az apja meg ezután is végig fúrta a kapcsolatunkat. Végül eredményesen: mindenért is én lettem a hibás az ex szemében, egyedül én, nem mellettem állt ki. Otthagytam. Legyen boldog a nyomorult bunkó apjával.
2021. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
97%
Örülj, hogy most derült ki, milyen "férfi" is igazából, nem házasság és 2-3 gyerek után. Hidd el, így könnyebb tiszta lappal indulni, mintha már lenne legalább egy gyerek egy régi kapcsolatból.
2021. márc. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez a pasi nem szeret téged, kár lenne visszaszerezni.
2021. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
97%

Én 30éves fejjel azt mondom,hogy menekülj! Te jársz jobban,ha nem mész vissza.

Nekem anyám ok nélkül bántaná a barátnőmet ott helyben leüvölteném a haját és nem is beszélnék vele hónapokig.

Mit akarsz te egy ilyen semmirekellőtöl?

Majd,ha lesz közös gyerek akkor a mama mondja meg hogyan nevelheted?

2021. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
97%

Tökmindegy, mit mondott neki az anyja.


Ha engem kvázna le leendó anyóspajti, komolyan meggondolnám, együtt akarok-e élni olyan emberrel, akinek ilyen rongy családja van.

Megsúgom: NEM.


Szerettem az exemet, de az idióta, vallásos (téríteni akart) családjától a falnak mentem. Ő persze javarészt az ostoba anyja pártját fogta szóval miről beszélünk?

2021. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
95%

Kérjen ö bocsánatot hogy nem állt ki melletted.

Ha megteszi okés ha nem örülj hogy megszabadultak

2021. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%

"Igazatok lehet.. :) mit tudok még egy ilyen tutyimutyi férfin szeretni..."


Igazad van. Keres egy igazi férfit...

...aki nem ilyen tutyimutyi. Azaz ha szidod az anyját úgy vág ki az ajtón, hogy föld körüli pályára állsz.

Hajrá.

2021. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Te miről hadoválsz utolsó? Az óriáscsecsemő anyja állt bele a kérdezőbe, mit kellett volna csinálni, megdicsérnie? Nekem ilyen anyám lenne rá se néznék... Gondolom te is valami anyuci pici elkényeztetett kölyke vagy.
2021. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!