Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szidtam a párom anyját. Rá...

Szidtam a párom anyját. Rá ment a kapcsolatunk. Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nagyon össze kaptam az anyjával, aztán a páromnak mérgemben mindennek le hordtam.. Nem szólt érte semmit, mielőtt haza jöttem aztmondta majd megoldódik, messze költözünk stb. Aztán pár óra múlva jön az üzenet hogy át gondolta és ne keressem többet. Nemtudom hogy hatásos e, ha elmegyek és bocsánatot kérek, és megmutatom hogy próbálkozom javítani... Igazából azt sem tudom hogy kezdjek hozzá...
2021. márc. 4. 17:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
88%
Na már idejött egy elkényeztetett anyámasszony katonája a #30-as személyében. :D Igazi férfi az igazság oldalára áll, és nem sz.rja össze a saját bokáját az anyját a helyére tenni, ha az igazságtalanul viselkedik. Persze ezt egy ilyen mamahoteles férfiatlanság sosem érti meg.
2021. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!