Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költöznétek anyós mellé a...

Költöznétek anyós mellé a szomszédba?

Figyelt kérdés

Minden mondva csinált hülye kifogással.


Mert ha nem ott laksz nem fog majd elmenni a gyerekért oviba, nem tudnak segíteni a felújításban, ha ő öreg lesz elvárja, hogy én is meg a fia is ugyanúgy segítse mint a másik.



Nincs ezzel baj, hanem nekem van saját házam. Teljesen élhető igen újítandó.


Relatív " nem érdekel" hogy ő öreg lesz, mert nekem is van anyám aki szintén lesz öreg és segítségre fog szorulni főleg hogy csak én vagyok neki.


Szomszédnál a fia telke van, de ott ház sincs. Az én házam árából akar ő oda építkezni... Pfff.


Kezdjük ott mivel hitel van rajta nem is tudnám úgy eladni, hogy nullával zárjak + amúgy még x milla adósság is maradna... Házam se de adósság maradjon :D


Anya nekem is messze lakik nem helyben...


Másfél órára laknak, nem is kérnék olyat h gyerekt hozza el így az oviból amúgyis itt van az utcába 8 házzal odébb...


Azt is kijelentette, hogy ő ennyit nem utazik hogy lássa az unokáját.


Erre azt mondtam, hogy akkor nem látja... Párom kiakadt mert hát unokája úgyis fogja látogatni. Én meg azt mondtam ha beengedem a saját házamba akkor esetleg.



2021. márc. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Szerintem nem sokáig leszünk együtt.


Azt érzem semmi keresnivalónk együtt ... Távkapcsolatban pláne.


Nem is akar hazajönni. Pedig hiába keres kint jól ha megkell húzni a nadrágszíjat...


Nálam nem kell albérletet fizetnie. Tehát simán normalisan tudunk itthon is élni

2021. márc. 11. 09:34
 22/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha így érzed akkor ezt már ma meg is mondhatod neki. Zárd le ezt. Lesz majd más.
2021. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Nem is kell más, minek?


Ugyanaz lejátszódik folyton csak más a mellékszereplő.


Nem mindenkinek való kapcsolat.

Azt hiszem ezek közé tartozom akárhogy nem akarom belátni.

2021. márc. 11. 09:52
 24/41 anonim ***** válasza:
75%

NEVER-NEVER!


10-nél a pont!

2021. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem költöznék egyik szülő szomszédjába sem, de el se várnám, hogy hazavigye a gyereket az oviból.
2021. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező . Nem is nagyon kommentálnám,mások már megtették, igazából két választásod van,megeszed amit főztél vagy otthagyod ezt az embert az anyjával együtt.
2021. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha ez a pasi semmibe veszi a te igényeidet, akkor ennek a kapcsolatnak már lőttek. Ennek már vége van, csak nem lett még befejezve. Így aztán nyilván a házadat se add el, hogy ez a mókus építkezhessen az anyja mellett! Nem minden pasi ilyen. Olyat kell találnod, aki rád is figyel Nem csak magára, meg az anyjára!
2021. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Azokat a pasikat a jó nők kapják.
2021. márc. 11. 10:46
 29/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem költöznék mert anyósom utál mert nincs gyerekünk. Nem baj, hogy nem tudja mi van a háttérben, állandóan ha találkozunk kapok kisoktatást, hogy vetélése annak van aki nem szeretné igazán a babát stb. Heti egyszer elviselem de, hogy minden nap, köszi nem. Ha csak apósomról lenne szó, akkor viszont igen, mert ő beteg kell neki a segítség es nem turkál más “szenyesében”.
2021. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
87%

"Azokat a pasikat a jó nők kapják."


Oké, de attól még nem kell beérned egy gyökérrel, vagy egy mama kedvencével. Egyedül is lehet ám élni, kényelmesebb is sokkal. Aztán valami majd alakul (vagy nem), de nem kötelező párban élve nyűglődni.

2021. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!