Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költöznétek anyós mellé a...

Költöznétek anyós mellé a szomszédba?

Figyelt kérdés

Minden mondva csinált hülye kifogással.


Mert ha nem ott laksz nem fog majd elmenni a gyerekért oviba, nem tudnak segíteni a felújításban, ha ő öreg lesz elvárja, hogy én is meg a fia is ugyanúgy segítse mint a másik.



Nincs ezzel baj, hanem nekem van saját házam. Teljesen élhető igen újítandó.


Relatív " nem érdekel" hogy ő öreg lesz, mert nekem is van anyám aki szintén lesz öreg és segítségre fog szorulni főleg hogy csak én vagyok neki.


Szomszédnál a fia telke van, de ott ház sincs. Az én házam árából akar ő oda építkezni... Pfff.


Kezdjük ott mivel hitel van rajta nem is tudnám úgy eladni, hogy nullával zárjak + amúgy még x milla adósság is maradna... Házam se de adósság maradjon :D


Anya nekem is messze lakik nem helyben...


Másfél órára laknak, nem is kérnék olyat h gyerekt hozza el így az oviból amúgyis itt van az utcába 8 házzal odébb...


Azt is kijelentette, hogy ő ennyit nem utazik hogy lássa az unokáját.


Erre azt mondtam, hogy akkor nem látja... Párom kiakadt mert hát unokája úgyis fogja látogatni. Én meg azt mondtam ha beengedem a saját házamba akkor esetleg.



2021. márc. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked ez a kapcsolat. Hidd el, lehetsz még boldog más mellett.
2021. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nem is kell már senki, felesleges
2021. márc. 11. 13:34
 33/41 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, süt a szomorúság ezekből a "nem is kell" válaszokból. Kezdek aggódni érted.

Most összetörtél, mert szemetek voltak veled, de hidd el, amit most érzel, az csak akut mentális reakció az eseményekre. Nem maradsz így, hamarosan jobb lesz majd. Fel a fejjel, ne lógasd az orrod.

2021. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Már nem számít.

Eddig se voltam fontos neki se meg előtte másnak se.


Úgyis ezt akarták az elejétől.


Ez van

2021. márc. 11. 16:31
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Van mindened miért kapaszkodsz olyanba,aki semmibe sem néz.Elõbb_utóbb meg fogod találni,akit keresel és megbecsül.

Bárcsak én lehetnék olyan helyzetbe, hogy a semmire való férjemet elhagyjam, mert mindig az õ érdekeit szolgßltam,magamra meg sohasem gondoltam.Tapasztalatból mondom, hogy keresd a te érdekeid utána a másikét, ha nem kölcsönös.

2021. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Én most anyóssal lakok, lassan 2 éve. Végre vettünk házat, csak ugye még tart a felújítás, úgyhogy még pár hét/ hónap hátravan. Úgyhogy nem. De anyámékkal sem. Velük is laktam 4 hónapot, elég is volt. Erre most odaköltöztek, akova mi.... szembe velünk... szeretem őket, de néha sok :D
2021. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Nem lényeg :)


Anyuci intézkedett... Kb a kérdés feltevése óta nem is nagyon beszéltem párommal :)


Szóval biztos kihisztite az igazát, ez van :)



Elleszek én egyedül is

2021. márc. 16. 15:50
 38/41 anonim ***** válasza:
Sosem adnám el a házam! A végén te lennél az, aki ha szetmentek semmid sem maradna!
2021. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

ESÉLYTELEN! Soha!

Már pedzegette, hogy lehet majd a szomszédba fognak költözni, na én meg közöltem a párommal, hogy engem akkor elfelejthet. Ilyen boszorkányt a hátam közepére sem kívánok!

2021. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Semmiképp
2021. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!