Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költöznétek anyós mellé a...

Költöznétek anyós mellé a szomszédba?

Figyelt kérdés

Minden mondva csinált hülye kifogással.


Mert ha nem ott laksz nem fog majd elmenni a gyerekért oviba, nem tudnak segíteni a felújításban, ha ő öreg lesz elvárja, hogy én is meg a fia is ugyanúgy segítse mint a másik.



Nincs ezzel baj, hanem nekem van saját házam. Teljesen élhető igen újítandó.


Relatív " nem érdekel" hogy ő öreg lesz, mert nekem is van anyám aki szintén lesz öreg és segítségre fog szorulni főleg hogy csak én vagyok neki.


Szomszédnál a fia telke van, de ott ház sincs. Az én házam árából akar ő oda építkezni... Pfff.


Kezdjük ott mivel hitel van rajta nem is tudnám úgy eladni, hogy nullával zárjak + amúgy még x milla adósság is maradna... Házam se de adósság maradjon :D


Anya nekem is messze lakik nem helyben...


Másfél órára laknak, nem is kérnék olyat h gyerekt hozza el így az oviból amúgyis itt van az utcába 8 házzal odébb...


Azt is kijelentette, hogy ő ennyit nem utazik hogy lássa az unokáját.


Erre azt mondtam, hogy akkor nem látja... Párom kiakadt mert hát unokája úgyis fogja látogatni. Én meg azt mondtam ha beengedem a saját házamba akkor esetleg.



2021. márc. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
El ne add a házadat,ilyen férfiért nem éri meg a párkapcsolat,találni fogsz egy olyat aki tényleg foglalkozni fog veled,és nem azt nézi hogy tudna téged kisemmizni csakhogy anyukához közelebb legyen.
ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!