Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tudok valamit tenni szakítás...

Tudok valamit tenni szakítás után, de beleadtam a pénzem?

Figyelt kérdés

Expárom anyjának házában éltünk. Nem voltunk házasok. Viszont exem hitelt vett fel amit együtt fizettünk és az alsó szinten építettünk fürdőszobát és két szobát.

Pár hónapja külön váltunk, van két közös gyerekünk. Nyilvánvaló, hogy én jöttem el. Az anyja a mai napig beleköt ha telefonon beszélünk az exemmel.

1 millió Ft-ot vettünk fel anno, ki is lett fizetve a hitel. Ezáltal én is növeltem a házuk értékét. Tudok belőle igényelni valamennyit?


2021. máj. 7. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen ha tudod bizonyitani
2021. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Számlák az exem néven voltak, de valószínűleg már kidobta.

Ideiglenesen oda voltunk bejelentve én és a gyerekek. A lányom ott járt oviba, és ott kezdte az iskolát. A fiam a bölcsit kezdte ott.

2021. máj. 7. 19:29
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

A hitelt ki vette fel?

Kezes voltal benne vagy hiteltars ?

2021. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Adott időre mennyi lett volna azon a településen egy albérlet? Annak az árát a felvett hitel feléből vond le.
2021. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
A hitelszerződés kettőtök nevén volt? Ha nem, és már a számlák sincsenek meg, amivel a felújítást bizonyítani lehet, akkor sajnos nem sokat tehetsz.
2021. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
4-re: Na, akkor jó eséllyel mínuszba fog kerülni a kérdező!
2021. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van saját házam, azért költöztünk oda, mivel onnan jobb a munkahelyre a bejárás. Valamint itt nincs iskola és az akkor 2 éves lánnyal ez tűnt célszerűnek.
2021. máj. 7. 20:08
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Együtt vettétek fel, oké. De együtt is fizettétek vissza? Mert ha igen, akkor csak 500 ezer járna neked. Már ha ezért jakaskodni akarsz, mikor ott laktál a gyerekeddel. Én elengedném a helyedben. Külön mentetek. Ennyi pénz nem éri meg, hogy emiatt ne aludj. Legközelebb majd talán okosabb leszel, és a rózsaszín köd miatt nem fektetsz bele más tulajdonába.
2021. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, együtt fizettük vissza.

Igazatok van, nem fogok 500.000 Ft-ért cirkuszolni, nem ér annyit.

Csak úgy felidegesített ma az anyja. Exem hívott, hogy beteg és holnap nem jön a gyerekekért. Erre az anyja akkor vitt neki teát és hallottam, hogy azt mondta, hogy minek beszél velem. Hát mondjuk van két közös gyerek...

2021. máj. 7. 21:18
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Tartasdíjba stb egyeb költségekbe besegít ?
2021. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!