Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyósomnak, hogy ne verje szét a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kezdetek óta utál, a páromat állandóan ellenem hangolja.. hogyan tudnám csillapítani ezt? Imádom a férjem, de az anyját nem bírom elviselni. Mit tegyek? Mit vegyek neki, hogy ne utáljon ennyire?

2015. dec. 25. 16:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%
Gumicsirkét.
2015. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire utál tökmindegy mit veszel neki. Talál benne valamit, amiért mégjobban utálhat. Hagyd a fenébe, vegyél neki egy bonbont, És jónapot. Kár neki bármi.


A férjed remélem kiáll melletted.

2015. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A férjem már nagyon sokszor kiborult.. anyós ilyenkor a szívéhez kap... és mentőt hívat, hogy miattam van, mert nem bírja elviselni, hogy engem vett el a kedves fia, mivel nem vagyok doktornő, csak főiskolai végzettségem van, ami még jobban fáj neki, hogy én egy évvel vagyok csak fiatalabb a fiánál, mert szerinte hozzá egy 25 éves nő illene. A férjem nem áll a helyzet magaslatán. Ő azt szeretné, ha békében lennék az anyjával, de lehetetlen. Ha odamegyek állandóan szurkapiszkál, én a békesség miatt nem szólok, de már nagyon sokszor gondolkodtam a váláson emiatt.
2015. dec. 25. 16:36
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne a váláson gondolkodj, hanem egyszerűen ne menj anyósodhoz. A férjed ne korlátozd, menjen amikor jól esik.

Bármit is vennél anyósnak, a szeretetet nem lehet megvásárolni, nem leszel jobb a szemében. Egyszerűen kerüld el, könnyebb lesz mindenkinek az élete. :)

2015. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam azt, hogy holnap én nem megyek ki a szüleihez? Nagyon félek, hogy emiatt el fog hagyni:( Mit csináljak?
2015. dec. 25. 16:43
 6/39 anonim válasza:
97%

Elválni egy hárpia miatt? Na ne!

Ha tutira nem adtál okot az utálatra, akkor addig szekáld, míg tényleg kipurcan. Akkor mi lehet a legrosszabb?

Legfeljebb elváltok.

2015. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
A férjem borzalmasan kötődik az anyjához, és sajnos sokkal jobban, mint hozzám. Az előbb mondtam neki, hogy én nem akarok elmenni holnap a szüleihez, erre azt mondta, hogy akkor viszont ő ott alszik és menjen én is "anyámhoz".
2015. dec. 25. 16:47
 8/39 anonim ***** válasza:
98%
Ritka ... férjed van. :( Téged ott hülyeségekért utál az anyja, de a férjed megharagszik, ha nem akarod ezt hallgatni? Lehet, hogy mégis válni kellene, de nem anyós miatt, hanem a férjed hozzáállása miatt :(
2015. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Na az én anyósóm meg párom ugyan ez. Mond neki, hogy jó aludj ott. Akkor élj anyáddal. Ha tényleg szeret téged választ.
2015. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

"A férjem borzalmasan kötődik az anyjához, és sajnos sokkal jobban, mint hozzám"


Ha ez igaz, akkor fuss. Anyós halála után se lesz megoldva semmi (nem kívánom, csak valaki fentebb felhozta). Az ilyen pasi selejtes.

2015. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!