Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megfontolandó a szakítás a...

Megfontolandó a szakítás a párom szülei miatt?

Figyelt kérdés

Elegem lett belőlük!


Anyósról: Amióta hozzám költözött a fia egyre furcsább a viselkedése. Vagy csak nekem tűnik úgy?! Nem is tudom. Folyamatosan befizeti a párom tb-jét, plusz a kocsi biztosítását. Aztán elkéri a pénzt+ szívességek. (Páromnak elmondtam, hogy jó lenne ha átvenné a saját csekkjeit az anyjától és maga intézkedne)

Példák: Nőnapra kaptam egy csokor orgonát aminek nagyon örültem mert a párom szedte. Majd kicsúszott a száján, hogy a kedves mama felhívta, hogy neki orchidea kell de nem is akármilyen. Még a kaspónak a színét is kiválasztotta. A picike fia meg ugrott és meg is kapta. Mondanom sem kell, hogy "ideges" lettem, hogy a mama fontosabb mint a párja. Ebből veszekedés lett.


2. Példa: Anyák napjára szintén leadta a rendelését az anyukája. Meg is kapta a 10.000 ft-os virágot+ csokoládé. Én venni akartam édesanyámnak a (saját fizetésemből) egy csokrot, majd rámförmedt, hogy ez nagyon drága ennyit nem ér meg. Jó itt még nyeltem, megvettem aztán letojtam mit mond. Majd jön az újabb jó hír, anyuka feladta a biztosítást, cserébe rendelt egy szekrényt menjen el érte budapestre és hozza el neki. Vidékiek vagyunk, budapest 60kmre van. 25 ezer biztosítása, 25 ezer a szekrény is. De a kedves mama nem számolta fel, az útiköltséget. Tőlünk fel pestre, onnan a mama. Ugyanis tőlünk az anyja 30 kilóméterre lakik. 50+50+30+30= 160km míg leér oda a s**rja. Plusz a kocsi használódik. Azt meg ugye nem kell kifizetni.


Anyósról egyelőre ennyit.


Após: kint van külföldön, mikor először találkoztam vele azt mondta a fiának, hogy ronda vagyok és nem illek hozzá. Meg ne tudja, hogy bármi komoly lesz köztünk. Ők ezen úgy összevesztek, hogy kisebb verekedés alakult ki. Majd fogott és hazahozott. Minden nap felhívja a páromat, és cseszteti hogy menjen át az anyjához. MINDENNAP... Azt mondta, nem rám kellene költenie és akkor lenne pénze leutazgatni. Nonszensz. Hasonló mondatai voltak még. Lenézi a családomat, engem, a fiát amiért velem van.


Nagyjából ezek lennének most amik miatt elegem van a családjából. Nem tudom, merjek-e vele hosszútávra tervezni. Sokat veszekszünk. Szakítanunk kellene? 2 év alatt bújt ki a szög a zsákból. 1 éve élünk együtt.


21L/ 21F


2020. máj. 1. 14:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki belekötne, anyák napja vasárnap lesz tudom. De az anyja nincs otthon p-sz-v :)
2020. máj. 1. 14:10
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
A párodnak kéne a sarkára állni és leszakadni anyuciról. Ha nem megy, akkor nem való neki kapcsolat. De ez a párod hibája, nem a szülők a mumusok, hanem a párod képtelen leválni. Őt valószínűleg ezek a dolgok amiket írtál egyáltalán nem zavarják.
2020. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát én a helyedben nem anyósék miatt gondolkoznék a szakításon, hanem a párod hozzáállása miatt. Mi az már hogy beszól hogy mire költöd a fizetésedet?!
2020. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Ha jó messzire költöznétek, az talán segítene. Párodtól kicsit határozottabb fellépés kellene. Ha ezen nem hajlandó változtatni, akkor igen, szakítás. Szerencsére még mind ketten elég fiatalok vagytok, nem késő megtalálni az igazit.
2020. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha jó neked, maradj. De ez nem fog változni, tehát akkor 30 év múlva is legyen jó.

Ha nem jó, menj.

2020. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Engem nőnapon ne köszöntsön a gyerekem, csak a férjem, mert neki vagyok nő. A gyerekemnek ott az anyák napja, mert neki az anyja vagyok.

De ahány ház, annyi szokás ...


A szülőket nem fogod megváltoztatni, legfeljebb a párod viszonyát hozzájuk, de ezt is csak akkor, ha mindennél jobban szeret és ez így is marad örökre.

Ha ebben nem vagy biztos, akkor jobb, ha még most elválnak útjaitok!

2020. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha a padid tb-jét fizetni kell, akkor nincs munkája. Ezek szerint te tartod el és még belepofázik ő is és a családja is, hogy mire költesz

Tedd lapátra!

2020. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

4-es, az nem zavar, hogy az após külföldön van és mégis alá tud tenni a Kérdezőnek?

Hova költözzön? A Holdra?

2020. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 7-esnek! Rokonával dolgozik de nincs bejelentve...:)
2020. máj. 1. 14:24
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Szakítanék. Gáz a családja és ő is.
2020. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!