Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek egy ilyen anyós...

Mit tehetek egy ilyen anyós ellen?

Figyelt kérdés
Mindig nyomulós volt, ez a tipikus mindenkinél mindent jobban tudok típus. Mindig jött hozzánk, b nem kérdezve, hogy jöhet e, hanem bejelentette, hogy akkor ő jön. Elköltöztem a gyerekkel a fiától. Pakolás közben kiderült, hogy egy csomó dolgot elvitt tőlünk anyós (csípős paprika krémet, mert mi úgysem szeretjük, a dezodoromat, hajlakkot, meg ki tudja mit, mert bizony évek alatt sok minden eltűnt). Na szóval külön élek a fiától. Volt egy kisebb műtétem, anyósom kitalálta, hogy ő főz nekem, meg a gyereknek, hogy ne kelljen ezzel foglalkozni egy pár napig. Én mondtam, hogy most nem szeretném, ha jönne, mert nem vagyok jól, pihenni szeretnék. De ő erőszakoskodott, hogy márpedig ő jön és hozza a kaját az unokájának, meg nekem, mára, holnapra. Na, a nagy főzés az volt, hogy a kisfiánál főzött kB 5 liter levest, egy kazal rántott húst. Ebből hozott 1 db húst, kB egy adag levest. Szerintem ha beteg látogatóba megyek, akkor kiöntöm egy tányérba, elé rakom a beteg elé az ételt. Velem közölte, hogy ott a leves, megehetem a dobozból is. Majd fogta magát és körbe ment a lakásban, felmérte a terepet, mindenhova benyitogatott, még az én háló szobámba is bement, mindent megnézett. Ezután elment még velük a gyerek vissza az apjához. Most hazajött a fiam, nem adtak neki kaját, hogy holnapra legyen neki ebédje, ha már anyós annyira sajnál, hogy nekem ne kelljen főznöm. Miért kell ilyen látszólagos indokkal idejönni és kutakodni? Ha beteg látogatóba jött, akkor legalább kérdezze meg,hogy hogy vagyok.
2021. máj. 23. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért engeded be????
2021. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A gyerek miatt muszáj. Attól még a nagyanyja. De szerintem sokáig nem fog ide jönni. Hál istennek gyalog nem tud ide jönni, a fia meg nem jön ide.
2021. máj. 23. 16:25
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja és a gyerek előtt lefikázta a lakást, hogy milyet kicsi
2021. máj. 23. 16:25
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

NEM, nem muszáj beengedni a gyerek miatt sem.

Eleve CSAK AKKOR engedek be bárkit is, ha ELÖRE megbeszéltük (NEM BEJELENTETTE!), másrészt ha beteg vagyok, akkor senkit.

Ha meg a lakást vagy/és egyebeket kritizálja, akkor attól kezdve egyáltalán nem engedem be.

2021. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Nincs muszáj. Maradjon szépen otthon, és turkàljon.
2021. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is ugyanazon a véleményen vagyok, mint az előttem kommentelő. Akárki az, ha én a saját lakásomba nem hívom meg az illetőt, akkor nem engedem be. - Főleg ha még pofátlan is, és engedély nélkül körbemegy a lakásban.
2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó volt. Hogy ilyen hülye indokkal nézzen körül.
2021. máj. 23. 16:44
 8/23 anonim válasza:
89%
Fődet rá!
2021. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

#6-nak 100%-ban igaza van!


Kérdező, te meg ne engedd, hogy az unokával sakkban tartson!


Láthatja úgy is az unokát, hogy nem váratlanul rohan le titeket!

2021. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha gyalog nem tud oda felmenni, akkor hogy ment be hozzátok mégis????
2021. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!