Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyilvános poszt, kiîrás ellen...

NikiDávid kérdése:

Nyilvános poszt, kiîrás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az anyosom nem érti meg hogy nem szeretnem ha nyilvànosan a f***cebookra feltöltené a 4 honapos kisgyerekemröl a képeket, a férjem is szolt neki többször! Nem èrti meg hogy ne legyen nyilvános, már nagyon elfajult ez a része mert nem hajlando se ismerösre beállitani se törölni! Nem akarnám feljelenteni de van valami mod?? Kepeket jelentettem már fbook fele! 😞😢

2016. máj. 11. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha normális viszonyt szeretnél vele, akkor a férjednek kell intézkedni.
2016. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

te se tszel fel képeket, őt letiltod, amúgy meg nem adsz neki.... Hja, és figyelsz, hogy ő se készíthessen.


enyém is töksötét, volt pont, hogy férjem konkrétan ott tartott, még a fényképezőjét is eltöri. Aztán vigyázni kellett a gyerekere, mert szerint nem kell nyáron fürdőgatya, lefotózzuk, milyen aranyos ahogy ott bogarászik (ő fotozza) és fel a netre. Totál nem érti mi evvel a gond. Utána konkrétan őrizni kellett a gyereket, mikor ezt megláttuk. többet nem volt vele egyedül hagyva.


Nem tudom mit tehetsz mást. Mi konkrétan kevés képet készítünk inkább, és csak olyan albumba valókat. Semmi cikit senkiről. cenzúrázzuk a fotózást :) ha nincs fotó, nincs mi felkerüljön :)

2016. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én feltöltenék anyósról egy nagyon előnytelen képet nyilvánosan, aztán várnám a reakciót. Biztos elkezdene pampogni, hogy ezt miért, meg ő nem engedte meg. Akkor lehet kérdezni, hogy miért, a gyerekem neked megengedte? Meg azért... aki néz híreket, az tudja, hogy a pedofilok folyton nézik a facebookot, pár kisgyerek képeinél kis nyomozással lazán ki tudják deríteni, hol lakik... ha ezt akarja anyuka, menjen, nyugodtan, de ha eltűnik emiatt a gyerek, az ő lelkén fog száradni.
2016. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Csak mutasd meg neki a képeket, ne küldd el neki --> nem tudja kitenni.


nagyon gáz, hogy annak ellenére, hogy szóltál nem hagyja abba. Gyűlölöm a FB-t!!!! Én nem raknám ki a helyedben a képeket FB-re ha megteszed, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor állítsd be, hogy anyósod ne lássa.


[link]

2016. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Családsegítőnél jogi tanács kérése.
2016. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
ez a mai juj semmit nem mutatok a gyerekről, mert mi van ha valami pedo meglátja stílus már gáz. A mai modern kor kezd elfajulni, szerintem tök fölösleges ezen parázni főleg hogy csak 4 hónapos. Persze kint parázhatnátok, mert ott a gyerek fel jelenthet téged később mert kitettél róla képet a beleegyezése nélkül- a végén a befőtt teszi el a nagymamát
2016. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
6, én nem örülnék ha fent lennék 4 hónaposan a neten. 23 vagyok. 21.század ide-oda.
2016. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Minden alkalommal, amikor feles egyet, jelentés a Facebook fele, ők meg leszedik. Pár után le is tiltják. Emellett minden alkalommal a kép alá kommenteled, hogy anyuka kértem már többször is, hogy ne tegyen fel képet a Pistikerol
2016. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd minden facenek, ha kell többször is. Leszedik.
2016. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én egyébként ezt jogosnak tartom. Senkiről ne rakjon ki képet senki, ha nem kért tőle engedélyt. Egy gyerek ilyen szempontból ki van szolgáltatva mindenkinek. Sztem az a beteg hozzáállás. Hogy kb. az jogosnak van elmondva mindenki által, ha egy felnőtt azért hisztériázik, mert be lett tagelva egy olyan képen, ahol nem néz ki fullosan (akkor mindenki a képet feltöltőt b.ogatja, hogy de g..ci tahó voltál, meg kellett volna előtte kérdezned), mint az, hogyha vki le akarja szedetni a gyereke képét, vagy ha egy közben felnőtt gyerek akad ki azon, hogy fenn vannak a cikis gyerekkori képei a facebookon, és a fél osztály röhög rajta... komolyan, van, aki a fürdetős képeket meg 4-5 éves kislányokról a csak úszóbugyiban rohangálós tóparti képeket is kirakja meg azt, amin épp túrja az orrát, mert az jajdeédes...
2016. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!