Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós és ex barátkozása?

Anyós és ex barátkozása?

Figyelt kérdés

A barátomnak a legjobb barátnője egy korábbi exe volt. Hamar kiderült, hogy milyen szerepben látja magát a barátom mellett annak ellenére, hogy van párja. Ezt nem fejteném ki hosszabban, párommal beszéltünk róla, és belátta, ahogy végig gondolta a dolgot, hogy valami tényleg nem oké. Amit addig nem vett észre. (Korábbi kapcsoltait is erőteljesen rendezgette).

Amikor beszélt vele erről, az ex olyan ordenáré üzeneteket küldött nekem, hogy minden kapcsolatot megszakított vele.

Az anyósom addig kedvelt, amíg össze nem költöztünk a párommal, azóta röpködnek a megjegyzések, olyanok, és olyan mennyiségben, hogy a legnagyobb jóindulattal sem lehet félreérteni, ellenséges és kirekesztő.

Nemrég kiderült, hogy az ex nem távozott csendben, felvette a kapcsolatot párom anyukájával nemsokkal azután hogy "ki lett rakva".

Amire lehetne mondni, hogy van ilyen, azzal barátkozik akivel akar, nincs közünk hozzá.

Na de az egyik állandó témájuk én/ mi vagyunk.

A közös hitük szerint, én tiltom otthonról is.

Azóta hirdeti az egész családban, hogy bár a exével lenne együtt a barátom, az milyen rendes lány. Én meg eltiltom otthonról, manipulálom, isten ments hogy engem vegyen feleségül.

Kiderült, az ex jár hozzájuk.

A barátom viszolyog tőle, azóta le sem akar menni, amíg a lány oda beteheti a lábát.



Persze, itthon jól megvagyunk, éljük az életünket, ide nem tud befurakodni. Már korábban felvetett téma, hogyan lehetne anyóssal rendbetenni a kapcsolatunkat (az elején nagyon jól kijöttünk).

De amíg az ex képben van, esélytelennek látjuk, hogy lehessen rajta javítani.

Amúgy "a kicsi fiam üljön csak a szoknyám mellett" típus. Az ex meg hátborzongató, hogy az egész családdal elkezdte felvenni a kapcsolatot, testvérekkel is, és mint kiderült eleinte csak -beszélgetéseket kezdeményezett, aztán mindenkinél előadta hogy miattam nem beszél a legjobb barátjával. Igyekezett bizalmas kapcsolatot kialakítani, folyamatosan írogat nekik is, hiába nem válaszolnak.

Tesók, após elzárkózik, nem akarnak belefolyni, de nem szeretik az exet.

Így most rossz, mert barátom addig nem megy hozzájuk, amíg oda járhat, de szereti a családját, és megszenvedi.

Még ha nem is mehetne oda az ex, anyóssal nagy barátnők lettek, ami ellehetetleníti, hogy megoldódjon a kapcsolatunk.

Mit tennétek, hogyan kezelnétek?



2021. jún. 20. 07:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem olvastam végig. az ex fiu v lány?
2021. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lány
2021. jún. 20. 07:48
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem hívjátok magatokhoz a családot? Oda csak nem megy el az ex, illetve, ha az anyós sem akar, akkor így járt.
2021. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
MOndjuk tényleg kicsit összesüríthetted volna rövidebbre.
2021. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
18%

Most akkor ex volt, vagy legjobb barát? Ha legjobb barát lett volna, nem szakítja meg a párod vele a kapcsolatot. Plusz, baráttal nem szexelünk, ergo nehezen lenne belőle ex.

Hogy anyós kivel barátkozik, az az ő dolga, neked, a párodnak, a szomszédnak köze nincs hozza.

A párod komplett idióta, ha azért nem látogatja a családját, mert ott lehet ez az nő. És? A fiatalember értelmi fogyatékos, hogy nem tud köszönni és esetleg pár szot váltani vele, mint bármelyik másik vendéggel, aki esetleg épp akkor ah anyjánál lenne?

Ti csináltok problémát a semmiből.

2021. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Én a párod helyében helyretenném anyámat és megmondanám neki, hogy amíg a szarkavaró exszel parolázik, addig minket nem lát. Nyilvánvalóan nincsenek őszinte szándékai, csak fúrni akar a csaj és már a párod se kíváncsi rá semmilyen szinten. Anyuka meg egy idő után csak elgondolkodik rajta, hogy ki is tartozik hozzá igazából. A család többi tagját meg áthívhatjátok magatokhoz, ha az megoldható.
2021. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy probléma a semmiből.

A nő korábbi párkapcsolatait is rendezgetni akarta. Pl ultimátumod adott, hogy ha nem szakít az akkori barátnőjével, akkor nem marad a barátja. Fél év szünet után, visszatért, és újra barátok lettek. Szexuális életünkről élénken érdeklődött. Engem négyszemközt kiosztott, hogy rosszul beszélgetek a párommal vele ellentétben. Állandóan kéretlen tanácsokkal látta el a párom velem kapcsolatban.

A páromnak is elege lett, mert ez már túlzás volt.

De amint kiírta az életéből, elkezdte felvenni a kapcsolatot az egész családdal, akikkel 6 éve nem beszélt. Szépen lassan, érdeklődött, mindig írt, és felvezette, hogyan tiltottam el tőle a legjobb barátját.

Mint kiderült, ő kezdte, hogy alig várja, hogy átmenjen, és beszélgessenek, gyakorlatilag meghívatta magát. Az anyós az egyetlen akire ebben remek társra lelt.


Szerinted ez normális?

Amúgy kb 6 éve jártak, és pár éve véletlenül összefutottak, így kezdtek el újra beszélgetni.

2021. jún. 20. 08:29
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt hihetnétek hogy tini téma, de 26-28 évesek vagyunk...
2021. jún. 20. 08:31
 9/28 anonim ***** válasza:
5%

Továbbra is anyósod magánügye, hogy kivel barátkozik. Amúgy anyós? Nem csak a pasid anyja?


6!


Ha az én gyerekem akarná megszabni nekem, hogy kivel barátkozzak, nem kellene többet velem a kapcsolatot tartania. Majd én eldöntöm, hogy kivel baratkozom. Én se szólok bele, ő kivel barátkozik, vagy fekszik össze, neki is pont ugyanennyi köze van ahhoz, hogy én kivel és mit csinálok.

2021. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

9


Hát a gyereked se lenne rád kíváncsi, mint a mellékelt ábra mutatja, ha helyette és a szerelme helyett a nemkívánatos exszel lógnál csakazértis, hidd el. Nem is értem az ilyen szülőket... ha ilyen kemény vagy, akkor amikor bajba kerülsz se a gyerekedre akarjál számítani, hanem a kis barátnődre, akiért lepattintod a gyereked.

2021. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!