Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha anyósom nem ajánlotta fel,...

Ha anyósom nem ajánlotta fel, hogy tegezhetem (11 év után sem), az lehet a jele annak, hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés
Ő tegez engem kezdetektől. A lánya ( volt) férje tegezte, mikor még egy pár voltak.

2021. júl. 6. 01:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk is ugyanez van. Furcsállom, de nem tudok rá magyarázatot.
2021. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Én pl nem tudom tegezni anyósomat, valahogy nem esett jól, pedig felajánlotta, de a menyemmel tegeződünk, mert ő kezdeményezte és természetesnek tűnt. Gondolom teljesen egyénfüggő.
2021. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű, hogy ez miatt
2021. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül. Lehet hogy ő is az a korosztály, ami a férfiaknak többet néz el, enged meg.
2021. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2021. júl. 6. 02:09
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy a semmiből csinálsz ügyet és semmi se történne, ha elkezdenéd viszonttegezni?
2021. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6. Az azért szerintem bunkóság, egy idősebbet letegezni, főleg mivel soha nem ajánlotta fel.

Nem csinálok problémát, egyszerűen feltettem egy kérdést, hátha volt valaki hasonló helyzetben, ennyi.

2021. júl. 6. 02:33
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Apósommal voltam így, ő is az a fajta, aki szerint a veje tegezhetné, de a menye (mivel csak egy nő) nem teheti. A férjem zárta le a zavaró kérdést és szólt neki, hogy nehézkes így beszélgetni a vasárnapi ebéd felett (mindenki tegeződött egymással, csak én apóssal voltam csendőr pertuban). Após csodálkozott, hogy nekem ilyen kérésem lenne, de belement. Azóta évek teltek el, megszoktuk. Egy kérdést esetleg nálad is megér, hátha nem is gondol erre.
2021. júl. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Anyósoméknak van három vejük. Közülük csak az egyik tegezi őket a másik kettő pedig magázza őket. Én vagyok az egyik magázós vő. Évente négyszer találkozunk így nem zavar. Érdekes, hogy ennek ellenére én vagyok a kedvenc vő, talán azért mert mi élünk tőlük a legmesszebb.


Furcsának tartom a helyzetet de elfogadom. Ez legyen életem legnagyobb problémája!


45F

2021. júl. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Ha 11 év alatt semmi egyéb jelét nem adta, akkor valami más ok lehet a háttérben. Esetleg finoman próbáld kipuhatolni, miért van ez így. Valószínűleg valami nagyon egyszerű oka van, vagy senkinek nem tűnt fel eddig.
2021. júl. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!