Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni azért, hogy...

Mit lehet tenni azért, hogy ne húzzam fel magam ezen?

Figyelt kérdés

A fiam két éve jár a barátnőjével, már össze is költöztek. A konfliktus a lány szüleivel van, állandóan beszólogatnak neki az öltözködése miatt és a kinézete miatt. A lány persze megvédi, csititgatja őket, hogy hagyják abba, de nem használ. Ráadásul az anyja múltkor megkérdezte tőlem, hogy miért neveltem ilyenre a fiamat. Akkor ha a férjem nem szól rá, akkor én biztos nekimentem volna. Fiamat már annyira nem zavarja, megvan a módszere, hogy ne sértődjön meg. Nekem viszont ebből már elegem van!

45N



2021. júl. 11. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Külön laknak? Vagy a lány szüleinél?
2021. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Akkor legyél olyan, mint a fiad, akinek láthatóan több sütnivalója van:)


Nyilván anyukaként nem tetszik a szitu, de legyél türelmes a gyermeked boldogsága érdekében:)

2021. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szard le te is, nem vagy köteles tartani velük a kapcsolatot. A legtöbb, ami szociálisan elvárható, hogy a fiad és a menyed születésnapján megjelensz, minden más kapcsolatot ki tudsz kerülni velük.
2021. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Külön laknak szerencsére, csak valamiért zavar engem ez a viselkedés. Nemhogy örülne a lánya boldogságának, nem ő tönkre akarja tenni.
2021. júl. 11. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Meét pontosan mi a probléma a fiad öltözködésével és kinézetével?


Amúgy meg nem kell meghallgatni.

2021. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő szeret zenélni, gyerekkora óta gitározik, és részben rockeres külseje van. Kicsit kócos haj, fekete öltözködés, néha ki van sminkelve. Valószínű ez a "probléma". Attól tart, majd a fiam rossz útra tereli őt.
2021. júl. 11. 14:27
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha megismeri remélhetően megszereti. Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy egy jól fésült tömeggyilkosnak jobban örült volna-e?
2021. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
A fiad felnőttebb, mint te, az biztos.
2021. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem mondnaám, hogy felnőttebb a fiú. Nekem se tetszene, ha a lányom egy kifestett búzával járna. Szerencsére nincs lányom, így nincs akit terrorizáljak, és nekem sem kell szívrohamot kapnom. :)

Amit viszont nem értek a történetben: Mi közötök van egymáshoz a másik szülőpárral? Én jó pár éve házas vagyok, de a férjem szülei és az enyémek nem is ismerik egymást, és nem is fogják. Én se vagyok rájuk kíváncsi, nem hogy még a szüleimre rátukmáljam őket :D Még hány kiscsajt fog végigdugni a fiad, mire megállapodik, nem értem, minek kell mindegyikkel úgy bánni, mintha már a menyed volna...

2021. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
9. Az esküvõn se találkoztak a szüleitek?
2021. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!