Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni azért, hogy...

Mit lehet tenni azért, hogy ne húzzam fel magam ezen?

Figyelt kérdés

A fiam két éve jár a barátnőjével, már össze is költöztek. A konfliktus a lány szüleivel van, állandóan beszólogatnak neki az öltözködése miatt és a kinézete miatt. A lány persze megvédi, csititgatja őket, hogy hagyják abba, de nem használ. Ráadásul az anyja múltkor megkérdezte tőlem, hogy miért neveltem ilyenre a fiamat. Akkor ha a férjem nem szól rá, akkor én biztos nekimentem volna. Fiamat már annyira nem zavarja, megvan a módszere, hogy ne sértődjön meg. Nekem viszont ebből már elegem van!

45N



2021. júl. 11. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

"A konfliktus a lány szüleivel van, állandóan beszólogatnak neki az öltözködése miatt és a kinézete miatt"

En azt hittem ebbol, hogy a sajat lanyuknak.

2021. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Amit 9-es írt, az túlzás, de ha ilyen ostoba az a nő, akkor valóban: következő találkozás majd eljegyzésen, utána következő esküvőn, aztán meg majd, ha a születendő kisbabának a születésnapját együtt ünneplitek meg.

Annyi alkalmat kibírsz a gyereked érdekében, többször meg nem találkozol vele. Nem is értem, hogyhogy nem ez volt az első gondolatod, mikor ilyet mondott neked.

2021. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem sem tetszene, ha bárki beszólogatna a fiamnak. Bele nem szólhatnék, nem vagyok sárkány, a lány megvédi, a fiú rendezi, de akkor is. Kerülném a találkozást vele, mert azért az én türelmem is véges, ha a gyerekemről van szó. Szerintem a kérdező is így van vele. Ha mégis szükséges, és előttem csinálná, aztért először normálisan szólnék, hogy ezt nem szeretném mégegyszer hallani, de másodjára már eligazítanám. Sértegesse ám az öreganyját.
2021. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Úgy néz ki h jol kezelik a dolgot akkor hol a gond?
2021. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjuk már, én tök szolidan néztem ki, az exem anyja mégis utált. Egyszerűen azért, mert léteztem és "elveszem a kisfiát". Ennyi.


TE semmit ne csinálj, hisz láthatólag a fiadat sem érdekli az anyós károgása.

2021. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tartom magam egy elmebetegnek, de ha mondjuk a jelenlétemben kezdi el alázni valaki a gyerekemet, azt akkor is helyreteszem, ha a fiam 2, 22, vagy 52 éves.
2021. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
szerintem a lányt nem érdekli a fiúja öltözködése egyenlőre, az anyja meg kinek szóljon, hogy szerinte a fiúka öltözködhetne csinosabban az ő lányához és ez senkit nem érdekel, biztos elege van már ebből.
2021. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!