Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikor féltékenyek az anyák a...

Mikor féltékenyek az anyák a fiúk feleségére?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyósom sose volt féltékeny! Sőt! Mindig kifejezte, hogy mennyire örül, hogy rendes párja lett a fiának. :) És még a barátnőmnek is köszöngette, aki révén megismerkedtünk. :)))


Normális anya annak örül, ha a fia boldog a párkapcsolatában.

2021. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Aham. Fel lettek sorolva a szokásos klisék, amit a primitívebbek a nők kizárólagos érdemeivel kötnek össze, főzés, külső...

Amúgy előző anyósjelöltemmel nagyon jóban voltam, egy érzékeny, kedves nő, akit minden érdekel, és rengeteg közös témánk van, egyszer nem irigykedett rám.

Mostani (azaz már anyós) meg sajnos tipikus anyós közhelygyűjtemény, de ennek ellenére tisztelem, és ha hülyeséget mond, bánt, ráhagyom, messze lakunk. Férjem két naponta hívja, nem zavar, nekem imponál, ha egy férfi tiszteli és szereti az anyját.

Sajnos a családomban ez nem volt jellemző.

2021. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Ihhj... Aki féltékeny a gyereke parjara, azzal elég nagy gondok vannak. Azokból lesznek a nárci, önsajnáltató síró mocsok anyósok..
2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Az én anyósom azért féltékeny rám, mert elmebeteg. Nincs oka. Mindegy, hogy mit csinálok én vagy mit csinál a férjem, nincs jelentősége, akkor is gyűlöl és fúr. Nem baj, nem muszáj mindenkinek ismernie az unokáját...
2021. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind az.
2021. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Akkor, ha frusztrált, nincs élete, megkeseredett.

A féltékenységnek, bár ez inkább szimpla utálkodás, nincs racionális oka.

2021. júl. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Velem folyamatosan rivalizál. Még 28 év házasság után is.
2021. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!