Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan beszéljem le a férjemet...

Hogyan beszéljem le a férjemet arról, hogy anyósomat véglegesen hozzánk költöztesse?

Figyelt kérdés

Most a férjem egyik testvérével és annak a családjával él. Őket már kikészítette, a válás határán vannak. A férjem pedig felajánlotta nekik, hogy az anyjuk most hozzánk költözhetne, de erről meg sem kérdezett engem. Nagyon dühös vagyok, mert ez szerintem kettőnk közös döntésének kellett volna lennie, nem a hátam mögött kellett volna döntenie és felajánlania.

Mikor ezt elmondtam neki, azt mondta, hogy a ház közös és nincs beleszólásom, hogy az anyja hozzánk költözik-e vagy sem. Eléggé összevesztünk.

Tény, hogy anyósom már segítséget igényel a mindennapokban, de leginkább csak azért, mert kiszolgáltatja magát és ellustult.


2021. júl. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Akkor fizessen neki öreg otthont. Na szép, egy házasságot már tönkretett, most jön a tiétek. Férjed le se xar téged, ti se vagytok messze a válástól. Ha mama odaköltözik, ti is csak veszekedni fogtok. Már most cuccolhatsz valakihez, és megmondhatod neki válasszon, te vagy az anyja.
2021. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%

Ha a férjed már most ennyire szarba se vesz, akkor ti nem anyós miatt fogtok elválni.

Egyébként mond csak meg neki, hogy igen közös a ház, váláskor kifizeti neked a részed és élhet boldogan az anyjával, ha akar.

2021. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Ha a ház közös, akkor ugyanannyi beleszólásod van, mint neki.
2021. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Fizessék be egy otthonba, ott kiszolgálják meg lesz társasága is. Tesó is biztos örömmel perkálna, ha úgy végre megszabadulhatna tőle.
2021. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
93%
Milyen jó férjed lehet...
2021. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Ha közös a ház, akkor nem költöztethet oda senkit az engedélyed nélkül!

Elég nagy baj van, én itt már válással fenyegetőznék. Úgyis az lesz a vége..Ha odamegy a mama, kicsinál idegileg, ha nem engeded besértődik és mártírkodni fog a férjed, ami szintén megöli a kapcsolatotok.

Ennek a házasságnak befellegzett, uhmost nagyon légy észnél és keress ügyvédet, de gyorsan!

2021. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
igazad van! bárkié is a ház amiben éltek ez a ti életetek, meg kellett volna beszélnie veled az anyós költöztetését, hiszen ez a közös életetekre is kihatással lesz.
2021. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
ügyvéd,nélküle esélytelen ha csak sikerül megygyőznöd kész érvekkel és ne engedj a férjnek, ennek a házasságnak sajnos befellegezett ha már ilyen mérce állt közétek. Ha a ház közös jogod van beleszólni, nem is értem a felfogását..
2021. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
Vidd oda a te anyádat is :)
2021. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%
Elköltözéssel és a tulajdonrészedre bérleti díj kérésével.
2021. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!