Véglegesen elegem van.!?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, van egy 7 eves kistesom es a baj az hogy anya, es apa mar egy ido ota nincsenek normalis viszonyban..Nem.veszekednek hangosan hanem "beszelgetnek" de kozbe apam millioszor megbantja anyamat, anya turi es nem zesz ellene semmit de nekem meg nem engedi hogy beszeljek apaval..Apa mindenbe belekit, minden baj..Anya meg most eleg sokat valtozott, teljesen.megvaltozott ugy viselkedik mint egy kisgyerek..Minden az en vallamra szakad mert mindket oldalrol mondjak a maguk igazat es egyszeruen nem.birom tovabb..most is egy "beszelgetesen" vannak tul, en itt sirok az ágyamban, mert anya nem.engedi hogy beszeljek apaval..ugyanis a legnagyobb gond hogy egyaltalan nem illenek ossze..Apa az a mindent odabaszok a masiknak es nem erdekel hogy megbantotta, anya meg magaba tartja..anya nem.mer szolni mert hogy apa majd mit mond kovetkezo nap..de ne ertsetek felre nem az a szitu hogy jaj szegeny anyuka terrorozalva van, igen is tehet rola..egyfelol megertem apat is mert anya sosincs itthon, ha meg igen akkor vagy jatszik vagy telefonal orokke...(nem is tudom hogy a szexualis eletuk rendbe van e..nem hiszem egyepkent..) na de ebben az esetben teljessn egyetertek apaval hogy megszolja de anya rogton magara veszi es ugy elkezdi magat sajnaltatni funek-fanak mint akit kinoznak.otthon..mondtam mar hogy menjenek kulon vagy nem tudom de en ezt a terrort nem tudom elviselni..folyamatosan elbeszelnek egymas mellett..nem.birjak.nyiltan megbeszelni a dolgokat...es ebbol van itt elegem..mist az idegosszeroppanas szelen allok konkretan, se aludni se semmit nem tudok csinalni csak sirni...igazabol ez nem is kerdes hanem csak le kellett hogy irjam mert ezt nem tudom megbeszelni senkivel jelenleg es en ha nem adom ki magambol a dolgokat akkor.meg tudok zakkanni..ergo en anyam ellentete vagyok...nagyon hasonlitok apara amit egyre jobban banok..es rettento hogy mennyire felreismertem..nagy kulombseg van a kozott.hogy o milyennek.mutatja magat kozvetlen nekem, vagy hogy milyen anyaval szemben..az egesz csaladom egy dilihaz..nem beszelve a tesomrol aki most kezdte az elsot es most kene a legnyugottabb kornyezetet biztositani..vagy ha mar itt tartunk ez az en tanulasomra is kihat..nem birok gondolkozni...elegem van...vagy ok mennek kulon vagy en megyek el a francba...bocsi hogy ilyen.hosszu..koszi ha elolvastad
2016. márc. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ahhoz anyádtól engedélyt kérned, hogy beszélgess apáddal?
2016. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

anyádat bántalmázák és szerinted ez az ő hibája csak mert nem ül egész nap otthon hogy kiszolgálja a családot

maradj ki a dologból

2016. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem beszélgess mindkettőjükkel, egyikhez se kell a másik engedélye... de ne közvetlenül vita után, hanem amikor épp nyugi van.

És nyugodtan hívd fel a figyelmüket - MINDKETTŐNEK - hogy kezeljék már kulturáltabb formában a vitáikat, mert így tönkretesznek mindenkit maguk körül, pl. titeket.

És NEM!!!, neked nem kell egyikük mellé se állnod, ez az ő problémájuk egymással, nekik kell megoldani is.

2016. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!