Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb nő nincs jó kapcsolatban az anyósával?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Honnan veszed, hogy a legtöbb?
2021. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Valószínű azért mert anyuci picike kisfiát elveszik, és belepofáznak mindenbe.
2021. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
33%
Rokoni kapcsolattól függetlenül a nők általában gyűlölik egymást.
2021. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én ezek szerint szerencsés vagyok, az összes eddigi anyósom szeretett, sőt, van akivel mai napig jóban vagyunk, pedig a fiával már 8 éve szakítottam. A jelenlegi anyósom is egy tündér, nagyon szeretjük egymást.
2021. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

"a nők általában gyűlölik egymást."


Ja, inkább a pasik. Ti szajkózzátok minden egyes nap, hogy aki kicsit is jól néz ki, az mind szemétláda, csak ti incelek vagytok belsőre tökéletesek.

2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Mi pont nem vagyunk jóba, inkább csak elviseljük egymást.

Teljesen más életfelfogásunk van, nincs közös téma, az unokáival nem foglalkozik.

1 hónapban egyszer látjuk egy órára, pont elég.

2021. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt ilyen is, olyan is. Szerintem messze nem lehet ilyesmit általánisan kijelenteni. Volt anyósjelöltem, akivel nem jöttem ki, mert akkori párom exe volt számára az etalon. A másik kb féltékeny volt rám, mert a fiával heti kétszer találkoztunk, és akkor nem vele van. És volt/van kettő olyan is, akikkel jól kijöttem/kijövök. Az egyik full laza kaliberű nő volt, örült, hogy értelmes lányt talált a fia, szívesen beszélgettünk egymással. Nem tette zsebre a pici fia, amit azért kapott, hogy megcsalt. Na, ott anyósjelölt elvesztését jobban sajnáltam, mint a fiát, évekig jóban voltunk még. Vőlegényem anyja pedig egy tündér. Mindenkivel kedves, előzékeny, mégse telepszik ránk, el se tudon képzelni, hogy rosszba legyünk. Mesélte is, hogy neki csodás anyósa volt, és direkt az is a terve, hogy ő is ilyen anyós legyen a menyeinek. Sikerült is neki :)

Szóval ez inkább emberfüggő, mint anyós-meny viszony. Mint amúgy annyi minden más is.

2021. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
89%

Én nem mondom, hogy nem vagyok jóba anyósommal inkább semleges.

Helyesebben én ki nem állhatom mert idióta, kihasználja a fiát, ő pedig állítólag kedvel engem. Ettől függetlenül nem járok hozzájuk hiába kéri, max 2-3 hetente elmegyek egy 10 percre.

2021. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, sok pasi sincs jóban az anyósával vagy apósával.
2021. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Allandoan rivalizálnak. Ő jobban főz, a fia inkabb rá hallgat, ő akar maradni a minden a fiának és a fia nője csakis a 2.lehet.


A ferfiak meg alapvetoen nem állnak ki a párjuk mellett.

2021. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!