Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb nő nincs jó kapcsolatban az anyósával?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 12:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyaltalan nem altalanos. Sajat szulotol aposig barki lehet nagyon zavaro, ha beleszol, ha tul sok belole. De egyaltalan nincs semmi freudi titok az anyos kerdesben. Az is gyakori, hogy pont ok ketten ertik meg egymast, es latjak, mi a gond a ferjjel.
2021. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy a 3-as írja!

Hiába pontoztátok le!

Itt az egymást utáló nők a pasikra fogják... . Én ha utálom az apósom, arról nem az asszony tehet... . Mi nem jövünk ki.

Kettő húgom van. 50 körüliek vagyunk. Ők nem nagyon beszélnek egymással. Mind a kettővel jóban vagyok. /feminista libák miatt , erről is én tehetek... /. Egyszerűen nő a nőnek farkasa! Így vannak kódolva. A kisebb húgom azt mondta kb 3 hete, hogy nem hisz senkinek, de a nőknek annyira sem... . Ismeri őket.... .

2021. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

#12 Érdekes, én mindig jól jöttem ki az anyámmal is, az anyósommal is, vannak barátnőim hosszú évek óta, sosem irigykedtem senkire. Nők között dolgozom, egyik munkahelyemen sem ez volt a jellemző a nőkre, mindenhol volt 1-2 szharkavaró, a többi normális volt.

Az anyám is szerette a sógornőmet amúgy. Vannak normális családok.

Az anyósviccek mert 90%-ban férfiakról szólnak.

2021. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

5# Egy munkahelyen kik nem jönnek ki jól? Hát az álszent kedves nők:D

És most jó le leszek pontozva.

2021. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Én amúgy pont nagyon jóban vagyok a férjem anyjával. Pont hogy a férjem nincs jóban az én anyámmal :D
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ahol nincsenek jóban, ott az a leggyakoribb ok, hogy az anyós még mindig gyereknek tekinti a fiát és mindenbe bele akar szólni.

De én ismerek olyan helyzetet is, ahol egyértelműen a meny a hibás.

2021. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem embere válogatja, de én a rivalizálást látom fő oknak, illetve hogy a nők sokkal inkább haragtartóak - tudom van ellenpélda.
2021. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Az én anyósomnak mindig az a kedvence, akivel éppen beszél. A többiek a sz@r senkiháziak. Csak a buta kis fejével azt nem fogja fel, hogy a gyerekei és azok párjai (két házas- és egy jegyespár) ezt tudják. Mostanra elérte, hogy senki nem akarja meglátogatni. Amúgy sajnálom Őt, nagyon megkeseredett ember.
2021. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nem volt gond egy ideig, elvoltunk, kedves volt stb, egészen addig, amíg tudomást nem szerzett arról, hogy nem lesz gyerekünk. Bocsánat, mármint neki cuki-muki unoka.. Utána el kezdett úgy viselkedni, mint egy holtkóros, állandóan a témán pörgött, próbált győzködni, mi meg egy idő után meguntuk a kedves “azért nem lesz, mert nem akarunk, többet legyen kedves ne hozza fel a témát” kis monológot és jól elküldtük a francba. Azóta fél évente max egyszer beszélek vele és akkor is csak, ha nagyon muszáj. És férjem (fia) sem beszél vele többet. Ha neki így, nekem aztán teljesen megfelel, kicsit sem hiányzik az életünkből.
2021. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod h igy van?
2021. aug. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!