Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb nő nincs jó kapcsolatban az anyósával?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 12:04
1 2 3
 21/23 Senior Séf ***** válasza:
100%
Fordítva! Nem a nő nincs jó kapcsolatban az anyósával, hanem az anyós a nővel. Mert noha minden anyósvicc a feleség anyjáról szól, a való életben szinte mindig a férj anyja keveri a szart. Ő nem tudja elfogadni, hogy a fiacskája jobbat talált, mint ő.
2021. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nagyon ritka az értelmes ember. legalább annyira, mint az értelmes asszony. az, hogy valaki egy rokoni kapcsolatban milyen szerepet tölt be, az másodlagos.
2021. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Mert anyuka nem tudja feldolgozni, hogy a kisfia életében nem ő lesz az első számú nő.


Én pl. úgy jártam, hogy míg csak udvarolt a fia nekem, addig imádott, oda volt értem, visszahallottam a városban is, hogy milyen jó véleménnyel van rólam.

Én utána is pont ugyanúgy viszonyultam hozzá, tisztelettudóan, kedvesen, figyelmesen. Még az eljegyzési gyűrűt is vele választotta ki a fia, amit kaptam. De utána valami megváltozott.

Borzasztóan undok, és gonosz lett, szurkálódott minden miatt. Gyakorlatilag a találkozások köszönés helyett egy "kedves kis beszólással" indultak. Nem igazán tudtam hova tenni. Próbáltam nem magamra venni, de nem élveztem. És nem tudom mi volt a baja. Máig nem tudom...

2021. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!