Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Joban vagyunk az anyossal, de...

Joban vagyunk az anyossal, de mar kiakaszt egy szokasa. Nem tudom hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés

Semmi gond az anyossal, szeretem, joban vagyunk, heti ketszer szokott atjonni.

Viszont az a heppje, hogy ne zarjuk be a wc ajtot, ha nincs benn senki, mert ok ugy szoktak. en viszont nem szeretem nyitva tartani, mindig elmondom neki, hogy engem zavar. Ha nem biztos abban hogy ures a wc kopogjon be. De nem, csak mondja, hogy ugy a jo, ahogy o csinalja es nyitva hagyja az ajtot

naluk en is nyitva hagyom, mert tudom ok ugy szeretik, nem tudom miert nem hajlando tiszteletben tartani az en szokasaimat.


2021. szept. 15. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Ez legyen a legnagyobb problémád.

Komolyan ennyire idegesít? Tudod, nem muszáj áthívd az anyósod heti kétszer.

Nehezebb egy 60 éves berögzült szokását megváltoztatnod, mint te alkalmazkodnod pár ottléted alatt az ottani szokásodhoz.

2021. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én megértem, én is az a fajta vagyok, aki szereti, ha résnyire nyitva van az ajtó, így tudom mikor foglalt és mikor nem. De a te házad, a te szabályaid.


Ismételgesd addig, amíg meg nem érti, és ha abszolút menthetetlen, akkor kezdd el mindig becsukogatni náluk a wc ajtót, mert hogy te úgy preferálod. Ez nyilván elkezdni majd őt zavarni, és hátha ráeszmél, hogy a vendégnek illik alkalmazkodni.

2021. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet kopogni vagy jelzot venni? Van lampas is, nem mai dolog
2021. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Szerelj fel egy olajfékes ajtózárót. Többet nem marad nyitva, és ő sem fog ezen rugózni, ha látja mi a pálya. Két legyet ütsz egy csapásra. 😇
2021. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Annyit mondj: mi csukva tartjuk, nekünk gusztustalan nyitva. Pont.

Szerintem ebből érthető, hogy a ti lakásotok, a ti szokásaitok. Ha ebből nem ért, semmiből nem fog.

2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Én is mindig nyitva tartom résnyire. Nincs rajta ablak, valamennyire kell, hogy szellőzzön. Nálunk kézmosó is van benn, ha állandóan csukom, a törülköző is bebüdösödik, nem éri levegő.

Van ugyan egy kicsi szellőző, de az majdnem semmit nem ér.

2021. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

6-os: OK, érthető. Viszont ez az ő lakásuk, ő vécéjük. Nem anyuka dönti el, hogy jó nekik a saját vécéajtajuk.

Én is csukom és hülyét kapnék, ha valaki kinyitogatná.

2021. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Anyósod otthon szarszagfetisiszta?
2021. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
7-es! Ez igaz, én csak a saját lakásomra levetítve írtam az okot. Mondjuk nálunk sem lehet belülről zárni a wc-t, talán ha a kérdező felszerelne egy zárat, akkor nem lehetne az az ok, hogy valakire rányithatnak. (6-os voltam)
2021. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van, illetve mindenki a sajátjával úgy tesz, ahogy neki tetszik.

Nekünk sincs rajta kulcs. Viszont kopogunk.

2021. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!