Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy lejárasson?

Figyelt kérdés

A családunkban úgy szoktunk csülökpörköltet főzni, hogy a köröm is benne van, illetve mivel az egész család inkább csirkés, szoktunk bele csirkemell kockákat is dobni a vége felé. Így van a pörköltben színhús is, plusz a csirkemell elvesz egy kicsit a csülök vadabb ízéből, és a zsírosságából is. Szóval ez egy nagyon jól bevált recept felénk. Múltkor szóba került a téma, anyósom pedig olyan kioktatást rendezett, hogy csak néztünk. Később kiderült, hogy az eset után minden ismerősének és a rokonoknak is azt mesélte, hogy ilyen szarul hogy lehet főzni és hogy mi ezzel lejáratjuk őt... Az is problémája már egy ideje, hogy én nem szaggatom a vízbe a 6 főre elég nokedlit egyszerre, hanem több kisebb adagban hogy ne főljön szét az eleje. Ezt a témát megint felhozta a rokonságnak. Valakitől visszahallottam, mondtam anyukának hogy mostanában én nem megyek hozzájuk, már így is több figyelmet kaptam mint egy hónapban a hétvégéken összesen. Persze most én vagyok a gonosz, meg pimasz, meg hálátlan, mert ugye még csak meg sem köszöntem a sok jótanácsot, amit a főzéssel kapcsolatban ad. Kinek képzeli magát? Miért kell más dolgaiba beleszólni, meg a háta mögött a közös ismerősöknek, rokonoknak szidni? Eszem megáll.

Hogyan lehetne leállítani? Valami jól bevált módszeretek van?



2021. okt. 6. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Vihar a biliben?
2021. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem szóltok hozzá többet.
2021. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Az anyósod feltehetően nem a legélesebb kés a fiókban, ha ilyen piszlicsáré dolgokból ebben a stílusban felhajtást csinál. Nem kötelező találkoznod vele, ha nem akarsz. A legjobb lenne figyelmen kívül hagyni, hadd duzzogjon, hadd pletykáljon, ez az ő problémája. Aki pedig ilyen marhaságok alapján ferdén néz rád, annak szintén nem fontos a véleménye, mert buta, mint a tök. A férjed amúgy mit szól hozzá? Nem mondta még neki, hogy vegyen vissza egy kicsit?
2021. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nincs is fontosabb dolog az életben, mint hogy a pörkölt meg a nokedli hogy készül.
2021. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 lali24 ***** válasza:
81%
na ez egy igazi "irigylem a problémádat" kategória
2021. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Főzz úgy, ahogy neked és a párodnak jó. Mással ne törődj.
2021. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Minek kell errol beszelni? Ahany haz, annyi szokas!
2021. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Van egy ismerősöm aki kenyérrel eszi a dinnyét. Na ő mit kapna a banyától 😂
2021. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
ma pörkölt lesz az ebédem :P
2021. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a tonhalas-nutellás kenyér a menő. Ezért már jár egy kivégzés is?

A vénasszonyt valószínű mindenki kiröhögi, aki főzött már nem konyhásnéni menza szintű ételt. Aki nem, az vele egy szinten van..

Én elmennék hozzájuk, majd mikor szóbakerül megint bármi főzés téma, akkor oltanám le, hogy mi van, megint pletykálni akarsz, ha ennyire ráérsz miért nem mész el szakácsnak? :D

2021. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!