Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após folyamatosan belémköt,...

Após folyamatosan belémköt, beszól vagy csak megmondja mit hogyan kellene csinálnunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósommal jól kijövünk, itt após a probléma.

Szeret inni, bár józanul is kibírhatatlan a természete.

Már ott tartok, hogy nem megyünk hozzájuk, az unokákat sem visszük. Bár anyóst sajnálom, hogy emiatt ő se látná őket.

Ma is vérigsértett, a külsőmre tett egy elég durva megjegyzést, ami azért érthetetlen számomra mert én soha életemben nem bántottam őt, mindig illedelmesen viselkedtem vele, megadtam neki a tiszteletet és ezt kapom? Végigbőgtem a napot miatta, hogy mégis mit tudtam tenni, amivel ezt kiérdemeltem?! Ajándékokkal mentünk hozzá, erre egy csomag lejárt szavatosságú cukorkát adott az unokáinak. Akkor inkább ne adott volna semmit!

A saját gyerekei is kb. utálják, csak anyósom miatt elviselik úgymond.

Nagy túlzás lenne, ha nem mennék oda a jövőben és a gyerekeket sem engedném?


2020. dec. 19. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
... es a ferjed mindezt tetlenul vegignezte / hallgatta?
2020. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit visszább kell venni a kapcsolatot hogy észbekapjon és tiszteljen.

Az unokának azért hiányozhat a papa, hát nem egyszerű.

2020. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valami kitérő megjegyzést tett, átterelt másik témára.

Szóvá is tettem neki ezt itthon, hogy azért ha fordítot esetben az én rokonaim kezdték volna vmi olyan miatt ócsárolni, amiről rohadtul nem tehet, mert születési ,,adottság", akkor én elküldtem volna az illetőt melegebb éghajlatra, hiába vérrokonom!

Na de nem vagyunk egyformák, ő mindig is konfliktuskerülő volt. Nagyon jó hozzám, de ez a tulajdonsága néha dühítő tud lenni.

2020. dec. 19. 23:27
 4/10 Savlekotő ***** válasza:
95%

Ha jó lenne hozzád ki állna érted..

70F

2020. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Te hülye vagy, hogy egy napot végigbőgsz egy alkoholista bunkó miatt? Hát nem sok önbecsülés szorult beléd! Nem mentek oda és pont. Nem értem a problémát! az anyós, ha látni akarja az unokákat, majd eljön. Semmi sajnálatra méltó nincs benne, ő választotta a férjét.
2020. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez tényleg nem ért annyit, hogy bőgj miatta. Majd ha a férjed teszi szóvá, na akkor sírj.
2020. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én ezerszer inkább azon sírtam volna a helyedben, hogy a férjem nem állt ki értem, de kinek mi.
2020. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

a férjed gerince elég hajlékony...

Az unokákat marhára nem érdekli a részeg, büdöslehelletű papa..a mama meg maj odamegy hozzátok, vagy térjetek át a szkájpra.. Akkor senki nem megy sehová, mégis nagy a bódottsá..

2020. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

A férjet ez az apap nevelte. Ki tudja, mit élt át mellette.

Kedves Kérdező, itt neked kell kiállni magadért. Az első undok szónál állj fel, és közöld, hogy te most hazamész. A család ha akar, maradhat.

2020. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
apap=apa
2020. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!