Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiatalok, számotokra, milyen...

Fiatalok, számotokra, milyen lenne az álom anyós és álom após? Szülők, ti, milyen társat szeretnétek a tini, vagy a fiatal felnőtt gyereketek mellé?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Álom após/anyós


Megbízható, kedves, rendes. Nem csesztet, nem szól be, nem szól bele semmibe. Lehet rá számítani. Nekem ilyen nagyszüleim voltak, mindkét oldalról nagyon szerették a másikat, egy rossz szó nem hangzott el soha.

2018. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Amilyen neki megfelel, akivel boldog.
2018. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Számomra fontos lenne,hogy támogassanak minket mindenben,fogadjanak el úgy ahogy vagyok,ne akarjanak megváltoztatni.A dolgoknak inkább a jó oldalát keressék mintsem a rosszat.Persze ezek mind kölcsönös dolgok,amit Én elvárok azt is adom vissza.
2018. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekem mellé olyat akit nem én választok neki,hanem ő magának és boldog vele.
2018. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ilyen nincs.

Van olyan, hogy valaki egy álom anyósról álmodik?

Az embernek maximum ideálja lehet a csajára vagy a pasijára, de az apósára?

Ne hülyèskedjünk.

Felesèged vagy a fèrjedel együtt járnak a szülei, de nem velük alszol egy ágyban ők csak vannak

2018. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyós és após:

- vicces, laza, de nem alpárian poénkodik

- kedves és barátságos, de nem tenyérbemászó

- érdeklődő de nem minden lében kanál

- egyenrangú félnek tekint


Vej és meny:

- ugyanaz, mint anyós és após :)

- boldoggá teszi a fiamat/lányomat


Nagyjából ennyi.

2018. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi csak, hogy szellemileg autonóm és mások szellemi autonómiáját is tiszteletben tartja.
2018. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Anyósomat olyanra cserélnén le aki nem szól bele az életünkbe és nem csesztet állandóan hogy a gyereknek már másznia/mennie/beszélnie kellene. Az annyira nem zavar hogy nem segit,ha olyan problémám van anyummal tudok egyezkedni :)

Tesom barátnőiből kiindulva olyan lány lenne jó a fiamnak aki szereti és nem egy ingyenélő műveletlen büdös bunkó nő.

2018. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Álomanyós/após:

- hasonlítunk habitusban és jobbára hasonló az érdeklődési körünk

- megértik, hogy a fiukkal együtt alapítottunk családot, és szeretnénk kettesben is lenni... tehát nem hívogatják napi szinten több órákra, és nincs elvárva, hogy minden hétvégén odamenjünk pofavizitre

- tudja, hol van a határvonal a tanácsadás és a kéretlen észosztás között... és tanácsot akkor ad, amikor szükség van rá, ill. látja, hogy azzal könnyebb lenne az életünk (pl. nem azt tanácsolgatja, hogy inkább Pampers pelenkát válasszunk, amikor a Liberóval sincs semmi bajunk stb.)

- ők ketten harmonikus, jó kapcsolatban vannak egymással, tudnak egymással viccelődni... nem azt mondom, hogy ne vitázzanak soha, de nagyobb balhék ne legyenek... és anyós ne legyen házicseléd sorban

2018. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan anyóst szeretnék, aki tényleg csak minimálisan van jelen az életemben. Amikor összejöttem a barátommal, azt hittem, megfogtam az Isten lábát az anyja személyében, hiszen olyan jóindulatú volt és hamar megkedvelt. Na, azóta eltelt 4 év, és rájöttem, hogy a jóindulatú, segítő szándékú belepofázás is belepofázás.
2018. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!