Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez még belefér?

Szerintetek ez még belefér?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Ez idő alatt bőven volt időm megismerni a családját.

Már kezdetekben ha eljött hozzám pár napra, akkor is minden nap írt neki, mindig volt valami oka amiétt kereste.

Aztàn plussz az volt feltűnő, hogy aznap mikor ment haza a párom, akkor mindig hívta az anyja haza hamarabb mert ezt meg azt kell csinálni.

Tudni kell azt, hogy nincs velük a férje, elváltak és csak a párom van vele.

Ketten vannak.

Nincs meg a jogsija még az anyjának, ezért mindig a párom viszi ide oda, és mindig van valami amit pont akkor kell csinàljon mikor még nálam maradhatna kicsit a barátom. És ezt mondtam is neki, hogy kicsit zavar hogy minden egyes alkalommal siet haza mert valami közbejött az anyukának és szüksége van a fiára.

De azzal jön, hogy ez még belefér, tehát ő ezt tűri.

Ezek után én hogy mondjam hogy ez nem normális ha ő nem veszi észre hogy az anyja nagyon rángatja a szálakat a háttérből?!

Valakinek hasonló sztori? Ti ezt hogy oldanátok meg?



2022. jan. 3. 19:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom hány éves a párod, én 47 vagyok, anyám mégis naponta ír pár sort. Tudod, a gyereke vagyok, szeret, gondol rám. Nem fáj a férjemnek.


Ha otthon él a párod, akkor nyilván az otthoni feladatok az elsők.

2022. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
anyucipicifia?
2022. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Koltozzetek össze és akkor minden megvan oldva
2022. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
3 év alatt nem sikerült még az összeköltözés sem? Erről írj picit kérdező, hogy miért.
2022. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképpen beszéljetek arról, hogy hogyan képzeli ezt a jövőben. Ha nem egyeznek az elképzeléseitek, akkor én most dobbantanék, nem 2-3 év múlva.
2022. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
A nem összeköltözésben is valószínűleg benne van édesmama keze.
2022. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Most vagyok 20

Még sulizom és nem dolgozok.

Ő 21 lett tavaly.

Kicsit nehéz lenne elmesélni mi miért, de hamarosan tervezzük, csak szerezzek munkát és gyűljön össze egy nagyobb összeg.

Addig még mindenki a szülői háznál él. És nekem ezzel semmi bajom nem lenne ha nem lenne az az érzésem hogy direkt veszi el tőlünkbazt az időt is amit együtt tölthetnénk

2022. jan. 3. 19:52
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Jajj ha ilyen fiatalok vagytok hagyjad az egészet! Ne pazarold a legszebb éveidet egy ilyen fiúra! Talald meg önmagadat és legyél boldog !
2022. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazt akartam írni, mint 8-as. Ilyen fiatalon hagyd a picsbe, ne viccelj már! Találsz különb pasit is.
2022. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy mindennap keresi és beszél vele, szerintem normális dolog. Én 38 éves vagyok és napi szinten kommunikálunk (nem feltétlenül beszélünk, de pl chaten írunk legalább röviden). Az mondjuk, hogy rendszeresen hamarabb hazarángatja a megbeszéltnél, az nem tűnik normálisnak. Nyilván lehetnek váratlan dolgok, de bizonyára nem mindent azonnal

kell megoldani és nem mindent a fiúnak. Szerintem az lehet h egyedül van és nem akarja “elveszíteni” az egyetlen családtagját. Próbáld meg ezt nyugodt körülmények között megbeszélni a pároddal.

2022. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!