Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez még belefér?

Szerintetek ez még belefér?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Ez idő alatt bőven volt időm megismerni a családját.

Már kezdetekben ha eljött hozzám pár napra, akkor is minden nap írt neki, mindig volt valami oka amiétt kereste.

Aztàn plussz az volt feltűnő, hogy aznap mikor ment haza a párom, akkor mindig hívta az anyja haza hamarabb mert ezt meg azt kell csinálni.

Tudni kell azt, hogy nincs velük a férje, elváltak és csak a párom van vele.

Ketten vannak.

Nincs meg a jogsija még az anyjának, ezért mindig a párom viszi ide oda, és mindig van valami amit pont akkor kell csinàljon mikor még nálam maradhatna kicsit a barátom. És ezt mondtam is neki, hogy kicsit zavar hogy minden egyes alkalommal siet haza mert valami közbejött az anyukának és szüksége van a fiára.

De azzal jön, hogy ez még belefér, tehát ő ezt tűri.

Ezek után én hogy mondjam hogy ez nem normális ha ő nem veszi észre hogy az anyja nagyon rángatja a szálakat a háttérből?!

Valakinek hasonló sztori? Ti ezt hogy oldanátok meg?



2022. jan. 3. 19:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
92%
A nárcisztikus mama manipulációjának sosem lesz vége. A saját mamám ilyen, és majdhogynem tönkre is tette az életem, sorban mentek tönkre a párkapcsolataim és a karrierem is bánta. Végül pszichológus segítségével sikerült kimásznom ebből, és ma már nem hagyom, hogy megsértse a határaimat, és amennyire csak lehet, távolságot tartok. Amíg a párod ezt nem ismeri fel, addig nem tudsz mit tenni. Anno én is foggal körömmel védtem sajnos a mamámat, pedig visszagondolva nagyon igazuk volt az exeimnek. Ha nem akarod ezt a küzdelmet még évekig folytatni, akkor hagyd ott a párod és keress olyat, aki nem a nárcisztikus szüleinek a foglya. Vagy vedd rá, hogy menjen pszichológushoz. Mindenképpen segítenél neki vele.
2022. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
81%
Próbálkozz te is a játszmákkal, emlegesd gyakrabban valamelyik fiú ismerősödet. Pl. Robi átjött tegnap megszerelni a csöpögő csapot, aztán nézd meg a reakciót ha párszor meg van említve a srác. Lehet leesik a barátodnál a két forint hogy kezd kifújni ez a kapcsolat ha nem tesz érte.
2022. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Hűha, jó sokan írtatok.

Igen nem írtam le, hogy anyuka lábfàjós, térdkopás vagy mi, de gyógyszert szedni nem akar, igazából csak mondja, hogy fáj.

Utólag jutott eszembe hogy talán megjátsza, de ne akarok roszra gondolni és vádolni.

A jogsija még nincs meg, most próbálkozik 3 -jára.

A múltukkal kapcsolatban még megjegyezném hogy a férje verte, és részeges volt, vagyis mindkettejüket bántotta, aztán most 2 éve különköltöztek.

Azelőtt is nagyon anya-fia kapcsolat volt, hisz a párom rengetegszer védte meg az anyukáját. Felépült benne egy védelmező, lehet ezért mai napig vigyáz rá, és segít rajta.

Amit az anyukája valszeg ki is használ. Én nem tudom 100%ra állítani, hogy rosszindulat vezérli. Csak nekem kezd sok lenni.

Akik kérdrzték, hogy miért nem járok én hozzà.

Én is szoktam ott lenni, nem erről van szó, és olyankor elég rendes velem az anyja, kezdetben voltak gondok, mivel különbözik a vallásunk.

Tehát igazából sok sok dolog belejátszik a helyzetbe.

(Ha ott vagyok náluk, akkor is kell menni anyuka után a munkahelyére, hogy a fia elhozza, mert kicsit messze van a lakástól, és fájnak a lábai)

2022. jan. 4. 19:45
 34/34 anonim ***** válasza:
83%
#33 A térdkopás tényleg tud fájni, főleg, ha cipelsz, sokat mész vagy vezetsz.
2022. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!