Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós és ex. Hogyan kéne...

Anyós és ex. Hogyan kéne kezeljem? Normális?

Figyelt kérdés

Anyósom nagyon szerette a fia exét... sokkal jobban mint engem, aki már a menye vagyok.

Folyton kitalál valamit hogy kapcsolatba kerüljenek, általában fölösleges műanyag vackokat rendel tőle, és találkoznak amikor elveszi. A Facebook likeolgatásokról, uzenetekrol nem mondok semmit mert nyilván mindenki azt likeol amit akar, de élőben is muszáj? Normális ez? Eddig nem reagáltam erre semmit, próbáltam elengedni, nem is foglalkozni vele, de mostmár valahogy kicsit zavar. Velem van a baj és nem kellene zavarjon?!



2022. jan. 13. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne zavarjon addig a pontig, amíg a barátságuk nem arról szól, hogy a te kapcsolatodat próbálják aláásni.
2022. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem is kell erre reagálnod. Az ő dolga, hogy kivel tart kapcsolatot.
2022. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyósom is szereti a férjem első feleségét, de szeret engem is.

Eleve nem cirkuszolva váltak, 10 évig család voltak, engem nem zavar.

Ne nézegesd a Facebookjukat, rendezd az önbizalmadat, mert az ex a múlt, te vagy a jelen!

Gondolom az anyós sem szól bele, ha te baráti viszonyban maradtál valamelyik exeddel, vagy annak az anyjával.

2022. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig én is így gondoltam, lehet azért zavar most mert épp nagyon elegem van belőle amúgy is. De ha minden jól megy hamarosan elköltötünk és akkor nem fogja folyton valamivel szúrni a szemem.
2022. jan. 13. 11:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. jan. 13. 11:34
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért legyél résen, reméljük tényleg csak baráti kapcsolat, de az anyósokkal vigyázni kell.
2022. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Tehát együtt laktok. Nem bír a nő és biztos viszi is az infót az exnek rólatok.

Ha az ex vele laknak azt sem bírná. Ez ilyen áspiskígyó típus.

A legfontosabb! Ne nézegesd a faszbukját!

2022. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

De jó, hogy itt mindenki ilyen megértő és helyeslő anyós magatartását illetően. :)

Vajon mit éreznének a kérdező helyében? Akkor ilyen szent lelkek lennének és nem érdekelné őket ez a megalázó helyzet?

Nem is értem hogyan lehetséges ennyi konfliktus nők között, amikor mindenki ilyen toleráns, mint itt.

2022. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Nálam exanyósnál volt az, hogy a félrekúró ribi exmenyét, tehát az akkori elődömet ellátta mindennel, a muff meg odajárt koldulni, plusz emellé még rendszeresítve körbekoldulta a volt férje rokonságát, innen ezt kapott, amonnan azt, aztán a csimbók kölykeire hivatkozva eltartigálták őt is.
2022. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom anyukája is tartja a kapcsolatot az ex-vel. Nem zavar, nincs közöm hozzá, hogy kivel beszélget és kivel nem. Amíg nem keveredek bele valamilyen úton-módon (áskálás, hasonlók), addig nem érdekel. Hozzáteszem páromat zavarja :D Neked is azt javaslom, hogy engedd el, nehogy mérgezze ez a kapcsolatotokat.
2022. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!