Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Össze költöztem a párommal...

Össze költöztem a párommal jelenleg a srác szüleihez egy időre hogy tudjunk spórolni egy lakásra. De a srác szülei mindig velünk lógnak ez szerintetek ront a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 22:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%

Mi a rajtatok lógás? Benyitnak a szobatokba és beülnek hozzatok? Vagy annyi, hogy pl mikor reggeliztek, kimennek ok is a konyhába beszélgetni?


De szerintem mindegy is, az ilyenek nem szoktak jól végződni.

2022. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy ki lehet jönni simán több generációnak is, csak el kell dönteni fejben. De azt mindenkinek kivétel nélkül. Azért higyjétek el, hogy nem csak retardált családok léteznek.
2022. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tetszik el lehet költözni
2022. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
44%

Anyós - meny (jelölt) kapcsolat nem szokott sose jó lenni, tipikusan két dudás egy csárdában történet. De az após - veje (jelölt) történet se működik hosszú távon...


Jelenleg nem éri meg spórolgatni lakásra, mert nem bírod utolérni az árváltozásokat, tapasztalat. Meg kell minél hamarabb csípni egy jó ajánlatot, mert amilyen ütemben romlik a forint...

2022. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
91%

#32 ki igen, de csak ha van külön - külön életviteletek, és nincs nagy átfedés, kölcsönösen tiszteletben van tartva a két fél.


Ha ez nem megoldható, ott kezdődnek a gondok.

2022. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem retardált családban is kijönnek a gondok.
2022. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
95%
Az már rég gond hogy a kérdező más nyakára megy, majd pampog azok ellen akiket kihasznál.
2022. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk még szó sem volt összeköltözésről annó, de amikor a mostmár vőlegényem lejött hozzánk, anyám elött egy puszit sem adhattam neki, mert panaszkodni kezdett hogy ő erre nem kíváncsi, menjünk szobára. De ha meg a szobámban voltunk akkor az volt a baj hogy mit bujkálunk a szobában, jöjjünk ki 😃 Szóval az első pár hónap szószerint úgy telt hogy a nappaliban a kanapén ültünk egymás mellett vigyázba 😂
2022. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
93%
Azt csak te tudod, hogy a TE kapcsolatodon ez a helyzet ront-e vagy sem.
2022. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
7%

"Szerintem nem retardált családban is kijönnek a gondok."-nyilván, gondok vannak mindenhol, de az akkor is fejben dől el, hogy ezt hogy kezelik.

Persze a maias ma individualista embertípúsában akkora az egótúltengés, hogy totál nem tud tolerálni, akár szülő akár ifjú. Inkább menjünk bele többtízmilliós kiadásokba, többtízéves törlesztésbe, nyögjük, rokkanjunk bele, de az egóból nem engedünk. Alkalmazkodni? Na még mit nem? Szeretettel, türelemmel, megértéssel lenni? Na még mit nem? Ésszerűen gondolkodni? Na még mit nem?

Biztos le lesz pontozva ez a válasz, mert annyira zsigeri szinten bele van itatva az emberekbe az egoizmus, de kicsit szerényebb hozzáállással és kevésbé énközpuntú szemlélettel azok a bizonyos gondok orvosolhatóak lennének.

2022. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!