Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Össze költöztem a párommal...

Össze költöztem a párommal jelenleg a srác szüleihez egy időre hogy tudjunk spórolni egy lakásra. De a srác szülei mindig velünk lógnak ez szerintetek ront a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 22:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
67%

Te költöztél ingyen a nyakukra, nehogy már meg akard szabni mit tehetnek a SAJÁT házukban, amihez jelezném neked semmi közöd.


nem tetszik el lehet költözni és felnőtt ember módjára eltartani magatokat.

2022. márc. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnek még párommal, aztán már srác.
2022. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
87%
Ki kell ábrándítsalak, ti nem összeköltöztetek, hanem te mentél a család nyakára élősködni
2022. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy az is lehet, hogy azért másznak rátok, hogy húzzátok onnan a beleteket. Biztosan nem kerülgetnélek azért, hogy te spórolgass.
2022. márc. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%

Öhm, és meddig terveztek ott héderelni?


Mert egy saját lakásra am mostani infláció mellett aztán lehet gyűjtögetni úgy 10 évig.

2022. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk én eleve nem látnám ott szívesen a fiam akt. csaját, aki odacuccol.


Bár lennék olyan egyenes, hogy megmondom, hogy el lehet szépen költözni - vagy rezsit, rád eső mindent, kaját te fizetsz.

2022. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
91%
Azért az is sok mindent elárul a kapcsolat komolyságáról, hogy úgy hivatkozol a párodra, hogy a "srác"...
2022. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
80%
4-es: akkorát nevettem...
2022. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
82%
Hát én inkább beleadnék a fiatalok albérletébe, de nem engedném, hogy a nyakamra hozzák az aktuális párjukat, meg úgy sem, ha belead a rezsibe. Nem vagyok én szálloda, és nem akarok idegen csajokat kerülgetni pizsamában.
2022. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
83%
(Tudom - megragadtam a lényeget a kérdésben, de ha valaki nekem fontos, akkor arra a személyre úgy hivatkozok (idegeneknek mindenképp), hogy a Párom, a Szerelmem, esetleg a barátom, (ha van papír) akkor a férjem, ha házasság tövében vagyunk, akkor a leendő férjem, esetleg a vőlegényem. Semmiképp NEM úgy, hogy a srác.
2022. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!